Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 981: Çarpışma

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Marco'nun gelişi gibi bomba

Kullanılan: 198 73.3%
  • Sanji'nin sapıklığı gibi sıradan

Kullanılan: 40 14.8%
  • Koca Ana Korsanları gibi boş

Kullanılan: 32 11.9%

• Kullanılan toplam oy
    270
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marco ne diyor hele bak bak. Buraya bir dahaki çıkışınızda farklı bir yer göreceksiniz. Wano sınırlarını unutmamış ve o işi halledicez raat olun genjlerrr diyor:a: Senin Allahını seveyim Marcoooo! Adam reyisss. Tayfanın geri kalanı yani Jozu ve Vista da gelmişse olaylar karışır. Öte yandan bu ittifak konusunda Bm Kaido'ya kesinlikle ihanet edecek bence. Bm tayfasına tekrar döneyim. Acaba Marco'nun "buraya tekrar çıktığınızda... " cümlesi Bm tayfasının savaşta yer almayacağına onlar tekrar şelaleden çıkana kadar her şeyin biteceğine mi işaret ?

Marco ne diyor hele bak bak. Buraya bir dahaki çıkışınızda farklı bir yer göreceksiniz. Wano sınırlarını unutmamış ve o işi halledicez raat olun genjlerrr diyor:a: Senin Allahını seveyim Marcoooo! Adam reyisss. Tayfanın geri kalanı yani Jozu ve Vista da gelmişse olaylar karışır. Öte yandan bu ittifak konusunda Bm Kaido'ya kesinlikle ihanet edecek bence. Bm tayfasına tekrar döneyim. Acaba Marco'nun "buraya tekrar çıktığınızda... " cümlesi Bm tayfasının savaşta yer almayacağına onlar tekrar şelaleden çıkana kadar her şeyin biteceğine mi işaret ?
Oda’nın ucuz twist öncesi yemlerinden biri bence. En kritik anda geleceklerdir.

Bu bölüm ile birlikte gördül ki Marshall D. Teach'in tayfası BM'ın tayfasından çok daha kaliteli çok daha tehlikeli. Bu kadar boş bir şey yapamayan bir tayfa ben görmedim. Bu Smothi slash atamıyor muydu? Ben mi yanlış hatırlıyorum gemide büyüyüp büyüyüp atıyordu noldu buna. Atsana la sen bir yonkounun ikinci komutanısın. Bir şey yapamadılar.
Teach'in tayfasını nerde gördün hayrola.

Şenks yüz karası ise Teach iki yüz karası. Senin sıralaman
En iyi imarator Teach
Sonra Kaido
Yüz karası Big Mom
En berbat Shanks
Teach fanı olmak insana böyle şeyler yaptırıyor işte. Allah bu sevgiden korusun.
Teachle ilgili bir şey mi yazdım? Teach yonkou olmadan önce kaçmaları. İsmimden başka Teach yok konuda nasıl Teache bağladın anlamadım. Ayrıca Yonkou olduktan sonra adamın ilk icraatı Dragonun adasını basmak oldu... Hem Teach daha çaylak yonkou... En iyisi net Kaido. Gidip grand line'nın bir köyünde de imparatorluk kurabilirdi ama adam en zor adalardan birini düşleyip ele geçiriyor. Gelene geçene de tek atıyor var mı ötesi?

Yiğidim be

BM korsanları her türlü eziklemeyi hak ediyor. Yav ittifak kurduk zaten rahat çıkarız buradan deyip Marco'ya beklenmedik yakalanmış olsalar neyse denebilirdi. Aksine Peros her saniyesini hatırlıyor ve herkesi de uyarıyor dikkatli olun diye. Ona rağmen gemice tek yiyorlar yine. Bunlar linlin'in değil işe yaramaz babalarının genlerini almışlar. Bunlar eğitilmezdir.

Marco için tekmeden başka saldırısı yok diyen ve gerçekten öyle kalacağını uman saf arkadaşlara da selam. :(

Yiğidim be

BM korsanları her türlü eziklemeyi hak ediyor. Yav ittifak kurduk zaten rahat çıkarız buradan deyip Marco'ya beklenmedik yakalanmış olsalar neyse denebilirdi. Aksine Peros her saniyesini hatırlıyor ve herkesi de uyarıyor dikkatli olun diye. Ona rağmen gemice tek yiyorlar yine. Bunlar linlin'in değil işe yaramaz babalarının genlerini almışlar. Bunlar eğitilmezdir.

Marco için tekmeden başka saldırısı yok diyen ve gerçekten öyle kalacağını uman saf arkadaşlara da selam. :(
Tekme atmış la adam yine :D

Yiğidim be

O tayfadaki en işe yaramaz kişilerin başında avel Linlin geliyor.

Yiğidim be

Şu kısım ağır ironu diye tahmin ediyorum be epey güldüm. Marco yine tekme atmış. :hhh:

Big Mom korsanları değil Big Mal korsanları bunlar gerçektende öyle böyle değil malın önde gideni bunlar Teach keşke tüm kek adasını basıp hepsini mahvetse ama Oda işte. Bu arada Marco Paşa hoş gelmiş sefa gelmiş :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık