Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seride yazar o olaya öyle bakmıyor.

Kizaru habersizken mermi sıkan 2 tane gereksiz vardı hatırlarsınız.Kafaya isabet etmişti.Kizaru logia olmasa ve o an ne geldiğini de hissedemese kafaya yediği mermiyle ciddi yaralanırdı.Yazar olaya bu açıdan bakıyor.

Takipçilerin güç - seviye hesaplamalarıyla bakmıyor malesef.
Duruma göre değişiyor işte bu durum. Borsalino, Logia olmasa Oda da öyle bir sahne çizmezdi.

Fanlıktan,falanca üyeye bu bölüm ne cevaplar hazırlayacam düşüncelerinden uzak bölümü okuyunca keyifli bir o kadar can sıkıcı sahneler var bölümde.

Luffy ve Zoro olaylara sürekli benzer tepkiler veriyor (Luffy:Birsürü yiyeceği ziyan ettiler. Zoro:Şimdi onları bi parçaya bölecem. :D)bu durumu seviyorum. İkisi beraber kaçarken de dövüşürken de güzeller :utan:

Can sıkıcı taraf Apoo'nun bizimkiler üzerinden güç gösterisi yapması.Zoro bir Luffy iki darbe alıp üstüne kısa süreliğine kendinden geçti.Neden Luffy daha çok eziklendi çünkü birinin gücünü göstermek istiyorsan en güçlü üzerinden yaparsın ki o karekteri yüceltebilesin.;)

Apoo'nun hala menzilimdesiniz demesi bana şunu düşündürttü.Yeteneği Law'ın roomu gibi geldi bana sesinin ulaştığı heryere mutlak hakimiyet sağlıyor gibi darbe,kesik ve patlamasını da bu şekilde Law room da ne kadar rahatsa aynı rahatlıkta uyguladı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık