Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Apoo vs Im fighti yakındır,Yüce gomu gomu no burnumla vs kokusunu net bir şekilde alabiliyorum... yaklaşıyor yaklaşmakta olan.:mincika:
Apoo'nun o meyveyle alamayacağı adam yok zirve çıktı kendisi. Seri bitince Apoo'yu Garp, Edward ve Roger'la beraber anacağız. En fazla garantisi olmasa da Rocks daha güçlü olabilir.

Ooo Avukat bey hayırlı mesailer;)
Bölümde aşçı olmayınca bana mı sarıyorsun ;)

Apoo Zoro'ya vurunca dikiş attılar. Apoo, Luffy'e vurunca toprak attılar. :hhh:
5. İmparator evinde ölü bulundu. Dün yapılan ihbar üzerine polislerin kapıyı kırarak içeri girmesi ile acı gerçek anlaşıldı. 5. İmparator olarak anılan Monkey D. Luffy'nin bilgisayarının başında cansız bedeni ile karşılaşıldı. Polis tahkikatı sürdürürken ölümün sebebinin YouTube'da açık olan "Ağrı Dağı Eteğinde Apoo Remix" şarkısının aşırı doz etkisi olduğu düşünülüyor.

:hhh:

Ortamı çok gerdim ya biraz suçluluk hissediyorum şuan ama yani elde değil, artık kimseden tek yemez, kimseyi tınlamaz derken şu halde görünce tutamıyor insan kendini.

Oda'nın kaçıyorlar olayını baya iyi vurgulamasına ne diyorsun peki ? Galiba Korsanfan'dan çıkmıyor bu adam bana öyle geliyor :eek:
Hahaha Ya çerezlik olarak Queen alacaktı çocuk Apoo denilen hain geldi bayılttı adamı. Şimdi “Luffy’nin suçu ne?” Bak bundan güzel dizi ismi olur :ehe:

Katılıyorum kesin buralarda takılıyor bu adam :D

Üye silindi 1004

5. İmparator evinde ölü bulundu. Dün yapılan ihbar üzerine polislerin kapıyı kırarak içeri girmesi ile acı gerçek anlaşıldı. 5. İmparator olarak anılan Monkey D. Luffy'nin bilgisayarının başında cansız bedeni ile karşılaşıldı. Polis tahkikatı sürdürürken ölümün sebebinin YouTube'da açık olan "Ağrı Dağı Eteğinde Apoo Remix" şarkısının aşırı doz etkisi olduğu düşünülüyor.
Ah be deli oğlan Apoo'nun yanık Anadolu ezgilerine dayanamadı.

Bu bölüme dair en açık şey En Kötü Nesil üyelerinden hiçbirini hor görmememiz gerektiği. Her ne kadar Luffy ödül olarak Teach dışındakilere oldukça fark koysa da bu elemanların hepsi aşağı yukarı aynı kumaşa sahip.
Bu doğru değil. Law'ın bütün handikaplara rağmen Hawkins'i nasıl alt ettiğini biliyoruz. Kid'in de Apoo'ya nasıl çaktığını gördük, Apoo'dan yana çok büyük bir güç beklentim de yok. Novalar genel olarak güçlü insanlar ama güçleri aynı sayılmaz.

Üye silindi 5781

Ne boş yorumlar var ya. Şakasına diyenleri geciyorum ama ciddi ciddi Luffy'nin tek yemesini düşünenler , Apoo'nun acayip güçlü olduğunu düşünenler. Gülmek için okuyorum valla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık