Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 980: Dövüş Müziği

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    267
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbi harbi Zoro'nun yediği atakla Luffy'ninkini kıyaslıyorlar.:D Bir de Zoro'nun yediği daha güçlüymüş. Çünkü kesik attı. Kesikler bitiricidir.

@Smoker sen ne diyosun bu zoro nun luffyi alıp kacma olayına merak ettim gereksiz yere büyük bir tartışmaya neden oldu.?
Forumdaki arkadaşlar kendilerine şu soruyu sorsun:
Luffy veya Zoro ciddi ve teke tek bir dövüşte Apoo'yu yenebilir mi?
Cevapları evet ise, boşuna kendilerini üzüyorlar demektir bu bölümde olanlar yüzünden. Cevapları hayır ise, ya seriyi bıraksınlar ya da en baştan iyice anlayarak tekrardan okusunlar.

Bu kadar yaygara koparınca bir şey var sandım. Yine klasik abartmalardanmış. Adamın gücü hax, rakibin de hiçbir bilgisi yok, ilk saldırıları da sürpriz. Kid ise rakip Luffy ve Zoro ile ilgilenirken atağını başlatıyor, Apoo'da hazırlıksız yakalanıyor yiyor. Ek olarak hiçbiri koka basacak zaman bile bulamıyor. Rakibin mekanındasın kaçmaktan başka şansın yok.

Ne buradan Apoo>Luffy&Zoro çıkar, ne Kid>Apoo.

Gücü enteresan adamlar ilk karşılaşmalarda her zaman tayfaya üstünlük kuruyor zaten. Mr 3'de de öyle oldu, Satori'de de, hatta Foxy'de bile.

Yalnız Luffy’e haksızlık etmeyin arkadaşlar. Bakın baygın bile olsa hala gözlerini dikmiş Apoo’ya bakıyojsjsjskskkslsms
:hhh:

Ortamı çok gerdim ya biraz suçluluk hissediyorum şuan ama yani elde değil, artık kimseden tek yemez, kimseyi tınlamaz derken şu halde görünce tutamıyor insan kendini.

Oda'nın kaçıyorlar olayını baya iyi vurgulamasına ne diyorsun peki ? Galiba Korsanfan'dan çıkmıyor bu adam bana öyle geliyor :eek:

O değilde Queen kimi harcayacak? aslında en önemli konu bu. artık amacı dışına çıkıyoruz beyler,bayanlar doğru düzgün iyi bir tartışmaya başlasak mı?

Forumdaki arkadaşlar kendilerine şu soruyu sorsun:
Luffy veya Zoro ciddi ve teke tek bir dövüşte Apoo'yu yenebilir mi?
Cevapları evet ise, boşuna kendilerini üzüyorlar demektir bu bölümde olanlar yüzünden. Cevapları hayır ise, ya seriyi bıraksınlar ya da en baştan iyice anlayarak tekrardan okusunlar.
Apoo nun gücünü cözdükleri an bence ikisi de alir teke te de zaten darbe alamalırnın nedeni apoo nun nasıl saldırdığnı anlamamları

Zoro daha öncede bir cok kez kacmış biri alabasta enis lobby ki kaido yu düşünerek hareket ediyo tartışmanın bu noktaya gelmesi enteresan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık