Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendi aralarında da illa fark vardır..Sağlam hakileri varsa Who's who,Sasaki belki Jack'e biraz direnebilirler.
En güçlüleri x drake’miş gibi konuşmadılar mı? X drake’e “bi yıkımcı koltuğunu sen doldurabilirsin” dediklerinden adam “ilgilenmiyorum” dedi. Yanlış mı hatırlıyorum? aralar saolsun bayadır bakmadım.

En güçlüleri x drake’miş gibi konuşmadılar mı? X drake’e “bi yıkımcı koltuğunu sen doldurabilirsin” dediklerinden adam “ilgilenmiyorum” dedi. Yanlış mı hatırlıyorum? aralar saolsun bayadır bakmadım.
Who's who'ya sordu orda sanırım..Drake genel olarak ben ilgilenmiyorum dedi.

Hala çözemediniz Luffy'nin birisine kaybetmesi için arada devasa bir güç farkının olması gerektiğini. :artiz: Hakileri tamamladı çocuk. Geriye meyve uyanışı, varsa bir özeliği kral haki ve her şeyin sesini duyma zımbırtısı kaldı. Bu 3 skill'le birlikte Roger'ın seviyesine ve büyük ihtimalle ötesine de geçecek. Siz de hala tutturmuşsunuz yok King yok şu yok bu. Oruç mu vurdu la başınıza? :( Luffy şu anda King'i tek bir güç artışına dahi ihtiyaç duymadan patlatır geçer. Ne kadar zorlanacağı kişisel görüşe kalmıştır orası beni ilgilendirmez ama kağıt üstünde King'in Luffy'ye karşı şansı sıfırdır.
Plot armor nedir çok iyi anlatım olmuş. ;)

Her gün çizim yapıyorsa belli bir ilerleme olmuştur. Beş yıla bitecek gibi söylenti varsa bu bilgiye dayanarak çoğunu şimdiden çizmiş midir acaba? :bilmem: Wano'yu, elbaf'ı falan bitirmiştir belki.

Aklımın almadığı kısım hala ciddi ciddi Kaido nun lufy-kid gibi veletler tarafından indirileceğini zannediyorlar.Eğer olurda ciddi bir güç düşüşü olmadan ekstra ciddi bir destek almadan Kaido yu indirirlerse gözümde pamuk prenses yedi cüceler ile aynı seviyede olur manga.İşin komik tarafı bu Kaidonun kadın versiyonu Big Mom da var.Oda çok feci zıçtı nasıl toparlayacak bunun merakıyla bekliyorum bölümleri.
Luffy, Katakuri'yi hiçbir anlamı olmadan sözde yendiğinden beridir benim hiçbir beklentim kalmadı.

Her gün çizim yapıyorsa belli bir ilerleme olmuştur. Beş yıla bitecek gibi söylenti varsa bu bilgiye dayanarak çoğunu şimdiden çizmiş midir acaba? :bilmem: Wano'yu, elbaf'ı falan bitirmiştir belki.
Yok öyle bir dünya. :oleyo2: Her gün çizim yapıyor olması ha bire bölüm çıkartabildiği anlamına gelmiyor.

hala ciddi ciddi Kaido nun lufy-kid gibi veletler tarafından indirileceğini zannediyorlar.
Yanlış anlama ama neredeyse her Arc aynı muhabbet yapılıyor, sıkmadı mı? Luffy Kata ile dövüşmeden önce de "Luffy gibi bir velet mi yenecek bunu." diyen hem seri içinde karakterler hem de okuyucular vardı. Sonuç; Gayet hakkı ile yendi.

Savaşların, kişilerin yaşıyla alakası yok. İsterse rakip 20 katı olsun 5 katı deneyimi olsun Luffy hâlâ 19 yaşında olacak. Kaldı ki Luffy'nin şu ana kadar dövüştüğü hemen hemen herkes yine 35-45 arası gidip gelen karakterlerdi. Bu yaştaki elemanlar zaten artık potansiyellerinin en ucuna ulaşmış olduğundan daha fazla güçlenemezken Luffy gibi genç birisi her savaşından sonra önceki hâline göre çok daha güçlü ve üst bir konumda oluyor.

Arkalarında bu kadar adam, bu seviyede bir ittifak varken Kaido'nun düşmesi hiç de imkansız değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık