Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim anlamadığım bir konu var. Bunlar neden kaidoya gratiste indirim duyan kızlar gibi koşuyolar? Hayır yani sanırsın ilk varan indircek kaidoyu. Ulan tek yemeye mi meraklısınız? Kendini o balyozdan nasıl savuncan? Benim bununla ilgili teorim var zaten ama yani o olmada nasıl savuncan kendini kaidoya. Teorime göre, hawkins bunlara kukla canı verecek atıyorum 300 tane. 300 kide 300 luffye 300 lawa. Kaido bunlara her vurduğunda o kuklalar ölecek bu sürede hakilerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Kuklalar da kaidonun kendi adamları olacak. Hawkins öyle ayarlamış olcak. Neyse yani eğer böyle bişey olmazsa ben yine sonucun aynı olcağını düşünüyorum. Yine teke gitcekler. Hadi tek olmasın 2 ye gitsinler. Yine gelsinler üçüncüye yine kaybederler.

Teorime göre, hawkins bunlara kukla canı verecek atıyorum 300 tane. 300 kide 300 luffye 300 lawa.
Ne yaptın kral, kuklaların sayısının bir sınırı var. Bu mantıkla bakarsan tüm kuklaları kendisine alsa herifin 900 canı olur. 900 defa ölmek bu, ahaha. Şuan elimizdeki bilgilere göre yanılmıyorsam Hawking'in kullanabildiği kukla sayısı 10. Ha meyve uyanışını falan gerçekleştirirse olsun 50, hadi çok zorlasan 100. 300'er dağıtmak nedir her birine...

Yenilmez ünvanlı Katakuri'yi yendikten sonra hiçbir sağ kol Luffy'den güçlü olamaz artık. O iş bitti. Arc sonu da kısmetse yonkou+ oluyoruz.
Pff bırak Allah aşkına reyiz nasıl yendiğini gördük. Bu arc'ta yonkoyu tek alamayacak, zibilyon tane yardım alacak buna itiraz edecek olan yoktur sanırım. 2 arc sonra anca yonko gücüne çıkar her zaman ki gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık