Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Judge paneli bile yok ya. Sadece karşı karşıyalar. Snack de yc4tur yine. Wanoya gelse anlardik gücünü de :T
Nasıl yok Snack Judge'yle dövüşmeyip diğerleriyle dövüştüyse yine büyük rezillik.Germadaki herkes yine sağlamdı sonuçta.

Jack gidici gibi Kingle Queene'de abi çekmişti,o seviyede olmadıpı belli.All stardan biri gidicekse jack olur sanki.
Jack'in 3.komutan ayarı olmadığı ortaya çıkar güzel olur xd.

Silinmiş Üye

Croco Whitebeard'a Sengoku'ya Doffa atar gider yapıyordu.Uçan altılı king sözünü dinlemediler diye king seviyesi çıkmaz diye düşünüyorum.

Nasıl yok Snack Judge'yle dövüşmeyip diğerleriyle dövüştüyse yine büyük rezillik.Germadaki herkes yine sağlamdı sonuçta.

Jack'in 3.komutan ayarı olmadığı ortaya çıkar güzel olur xd.
Sadece bu panel var. Anime filler eklemis

Snack güçlüdür yine ya. Urouge ile dövüşmüş. BM'de de güçlüler var yine. Bizimkiler de az değil hani. :D

King bir iki tokatlasın bunları bunlar da King'e karşı ayakta kalabilsin biraz şov yapmış olurlar. Mevzu uzamadan bitirir umarım mangaka milleti içten çökertmeye gerek yok sadece BM'yi bir şekilde aradan çıkar ve kalan Wb korsanlarını yardıma gönder yeter oradaki herkesin fişini çeker ittifak bu şekilde.

Sadece bu panel var. Anime filler eklemis

Snack güçlüdür yine ya. Urouge ile dövüşmüş. BM'de de güçlüler var yine. Bizimkiler de az değil hani. :D
Adada sadece Germa üyeleri var diyorum ben de işte Aidenciğim.Snack Judge hariç diğerlerini de alamamış demek oluyor bu.Adamlar sağlamdı zaten.

Şu an mangakanın yapmaya çalıştığı şey Zoro, Sanji, Jimbe'nin karşılaşacakları adamları hype'lamak ve bunlar boş adam değiller mesaji vermek. Who ve Sasaki mini yıkımcılar yani. Asıl yıkımcılardan önce iyi birer antrenman aracı, iyi birer hazırlık olacaklar diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık