Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ortada bir oluşum var ve bu biliniyor.20 yıl vakası da malum gündemde.Başkente saldırı oldu,hapishane patladı.Bu kadar rahat olmak da ne bileyim.Has adamlar rahat değil çer çöp hala içip eğlenme derdinde :D Neyse daha fazla cıbıl nami-robin çizer mangaka.
Wanoya giriş direkt olarak Kaido'nun kontrolünde. Bu adam 2 hafta önce teklediği veletleri önemsemiyordur. Haklıdır önemsememekte de. Sonuçta 4.duvarın varlığından bi haber.

Who's who ilk gösterildiğinde güçlü imajı vermişti bana. Büyük ihtimal Jack'i ekmek arası balık yapıp yanına da bir büyük kola açar.
Son spoilerda çatıdan aşağı düşen kim?

Wanoya giriş direkt olarak Kaido'nun kontrolünde. Bu adam 2 hafta önce teklediği veletleri önemsemiyordur. Haklıdır önemsememekte de. Sonuçta 4.duvarın varlığından bi haber.
Hacım iyi hoşta anlatamadım galiba.Bu adamlar şuan adaya yak bastı.Her biri kılıç yerine dinamit tutsa ortada ada kalmaz yonkou nun bölge harap olur.Sonra ne olacak hala ''ben canavarlar kralıyım'' diye gezen mekanı yok olmuş yonkou mu ? Çıkarma çok basit,savunma çok yetersiz.Evet 1v1 de adam güçlü buna itiraz eden yok emme ''oluşum'' yok etmek üzere geldi ve avantaj onlarda savunma tarafında değil.Neyse ya bi şekil yedirecek mangaka işte...

gerçekten şuan kaidonun onemsememesi çok normal luffye tek atmış kide tek atmış bu ikisinden daha güçlü kimse yok zaten niye korksun ki ? kesinlikle luffye power up sağlam gelecek destek kesinlikle gelecek ve gelecek desteğin en az luffy kadar güçlü olacağını düşünüyorum ve ayrıca Zoro kesinlikle kaidoyu kesecek bitirici darbeyi kaptandan bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık