Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkçası Kaido'nun çok da umrunda olduğunu sanmıyorum. "X gider Y gelir, Y geldiyse daha güçlüdür, yani ordum da daha güçlü." düşüncesine sahip olabilir. Adam kendine "Governor-General" diyor, altındaki 2-3 kişinin yükselme amacı için birbirinin emrine uymamasını takmıyor gibi. Kaldı ki her ne kadar King, Queen ve Jack üçlüsüne asi takınsalar da King'in yaptığı gibi Kaido ağzı kullanılınca paşa paşa geliyorlar.
Vaziyet al Kaido'yu bitirecek şeylerden biri de bu hatası olacak.Güçlü olanı tayfaya kat kafasında adam.İçmekten ve intihardan başka halt yapmıyorki adam

Ucan altilida kim kim ile sasaki sadece bir tayfanin kaptaniymis gibi anladim ben spoilerdan. Drake de bir tayfanin kaptaniydi. Ulti ile Page One yaslari kucuk gibi durdugu icin onlarin kaptanlik yaptigini dusunmuyorum.

Uçan altılıdaki güç sıralaması bence kimin kimle eşleştiğine bağlı biraz.Zoro ile Who eşleşirse en güçlünün Who olduğunu düşünülebilir bana kalırsa.Who-Zoro,Sanji -Drake,Sasaki-Jinbei olur gibi.Who>Drake>Sasaki>kalanlar gibi.

Anladığım şekilde olayı anlatayım; F6'nin en güçlüleri Who's Who, X Drake ve Sasaki. Diğerleri de bunu kabullenmiş, bunun üzerine muhabbet ediyorlar. Bu üçü birnevi All-Star'ın naibi mevkisindeler, üçü de eski kaptanlar zira. X Drake geçen bölüm Queen'in mevkisinin nâibi, Who' Who King'in (tasarım itibariyle King ile eşleştirdim) Sasaki de Jack'in nâibi. Zaten özelliklerini inceleyecek olursak, gayette uygunlar. Sasaki Balıkadam, Jack de öyle. X Drake'in Dino meyvesi var, Queen'in de aynı şekilde. Who's Who'nun meyvesi meçhul ama kılıç ustası ve maske takıyor. Üçü de All-Stars'a yakın güçteler ama eşdeğer değiller. Muhtemelen Oda bu üçünü Zoro, Sanji ve Jinbe'ye eşleyecek, yc1-2-3 değil de onlara yakın güçte olanlarla eşleşecek olmaları, kuvvetle muhtemel. Zaten kimse de karşı çıkmaz, bizim üçlü şuanda kumandan etmez, en fazla ona yakın seviyeye gelenlerle eşleşirler. Diğer F6 ile tayfanın geri kalanı eşleşebilir, All-Stars ile 9 kın eşleşir diye düşünüyorum. Geri kalan tayfayla ittifak kuvvetleri ilgilenir. Bm ve tayfasını Kaido aradan çıkaracaktır veya Tiç-Amirallerden birini de görebiliriz, bakalım.
Bu yorumu çok beğendim.:sapkali:Güzel bağlantılar yakalamışsın.Drake tam ortada yer alıyordur diyordum seviye olarak ama en güçlü ikinci adam olabilir böyleyse fikrim değişti bu konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 19)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık