Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 979: Aile Meselesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence acayip iyi bir geçiş bölümü. Uzun süredir tayfayı bir arada görmüyorduk, sıradan şaklabanlıklar yapsalar bile özlemişim. Önemli açıklamada Yamato, Linlin ile ittifak için onun kızlarından biriyle evlenecekse (başka olabilecek herhangi bir şey aklıma gelmiyo) Yamato’nun annesi kim acaba? Hep Linlin diye düşünmüştüm :/

Yamato’ya kız buldum adı da Puding diyecek olmasın
Oda olabilir ama kafanız karışır demesi epey garibime gitti.Her iki ihtimalde de Yamato nun Big Mom yüzünden ortalarda gözükmediği aşikar.Bu manyak karı ya gerçek annesi yada evlilik yoluyla üvey annesi olacak :hhh: Kaçması normal

Son düzenleme:
Oda olabilir ama kafanız karışır demesi epey garibime gitti.Her iki ihtimalde de Yamato nun Big Mom yüzünden ortalarda gözükmediği aşikar.Bu manyak karı ya gerçek annesi yada evlilik yoluyla üvey annesi olacak :hhh: Kaçması normal
Analık istemiyorsa kaçmasını normal karşılarım.Adam gibi adam Yamato

King vs luffy
Kidd vs queen
Zoro vs jack olur mu acaba gidişat öyle gibi f6 dan sonra özellikle kidd vs queen in kesin olacak gibi 2v1 ya da 1v1 şeklinde

Adanın girişinde kuru kafa ile adanın ortasında kaidonun sarayı kuru kafa aynı gibi sadece bayut farkı var

Kingin karizması tavan bu mistik zoandan siyah alev çıkacak gibi
Eğlence yerindeki Queen galiba bu herif normal değil diyor lütfü. Yani şimdi Luffy ile kaido birbirine oldukça yakın mesafede olması gerek 200m.ilerde gibi bişey

Bay kaido bay king bayan ulti ne kibar korsanlar bunlar böyle...

Ultinin kafası pek çalışmıyor düz ulti dümdüz ulti..

Zoro seri bittikten sonra hikayeye dahil olacakmış. Bizimkiler büyük bir savaş verip Kaido'yu indirecek. Ondan sonra Wano'nun kapıları açılacak ve Luffy, Raftel'i bulacak. Büyük Savaş falan derken aradan bir kaç yıl geçecek. Daha sonra Zoro "Kaido seni kesmeye geldim" diyerek Wano'nun ortasına inecek. Simitçi bıyıkları yeni çıkmaya başlamış Momo karşılayacak onu "Usta savaş biteli çok oldu. Luffy, Korsanlar Kralı oldu bile üstüne ben de Shogun oldum" diyecek. Kaido'yu indirmemizin üzerinden 6 yıl geçti". Zoro hemen güncel en iyi kılıç ustasının kim olduğunu soracak. "Babun King" diye biri diyecek Momo. Zoro gidip Babun King'i bulacak sonra. İki yıl boyunca kapıştığı Babun olmuş kral... Perona'yı da hanımı yapmış. Perona'nın kolunda şahin gözlü bir bebek. "Mihawk yıllarca gelmeni bekledi sen gelmeyince kendini Babun'a kestirip intihar etti. Çocuğum yetim, ben dul kaldım. Geçim sıkıntısından bu Babun'la evlendim, boyun posun devrilsin Roronoa Zoro" diyecek. Roronoa Zoro bunu duyunca hayır hayır hayır diye bir ormanın içine koşturacak. Böylece bir daha kimse Zoro'dan haber alamayacak. Oda onaylı.

Öncelikle bölümlerin uzadığını düşünenler gibi düşünmüyorum bu savaş bariz MF den daha uzun vsler ile geçecek.O yüzden güzel kurgulanması lazım.Ben Kinemonun daha önceki dönmeyi düşünmüyoruz açıklaması, jibeinin böyle savaşlarda rahat olan tayfalar cok yok demesini görmekten çok keyif aldım

Öte yandan Bu bölümde luffy nin son bakışı daha öncekilere benzemiyor.daha olgun ve daha sert hatları var.buyumus resmen bizimkisi

Son olarak geçen aklıma gelen birşey weweel'in annesi muhtemelen kaidoyu ve bigmomu taniyor.Olurda Marconun peşinden veya yanında savaşa gelirse oyunu değiştirebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık