Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 978: Karşınızda Uçan Altılı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ortada Bm'nin ineceğine dair hiçbir belirti yok. Tüm toplar Kaido'ya çevrilmiş durumda. Buna göre Bm'yi ya denizciler paketleyecek ya da bu kadın Kaido'ya ihanet edip adadan tüyecek. Aksi halde Marco'lar gelse dahi 2 yonkouyu paket edecek bir güç yok ortada. Belki Weevil gelirse bir ihtimal. O da zor gibi. Ama Oda hiç bir düşmanı bu kadar sakız gibi uzatmadı. Bm'nin Elbaf'a kalması çok düşük ihtimal. Bu kadını bir şekilde paket edecekler ama nasıl.
Ben Bm'nin Elbafta ele alınacağını ve inmeyeceğini düşünüyorum. Bu kadım muhtemelen Wano'da ki aklı gidik halinde milleti önemsemesi gibi iyi birisi çıkacak muhtemelen(bunu zerre istemiyorum ama pembe dizi kalitesinde ilerliyor seri)

Başından beri tek bir yonkou'ya odaklanıldı. O da Kaido daha önce olası wano eşleşmelerine de yazmıştım. Yine yazayım iki farklı eşleşme olacağını düşünüyorum.

Zoro, Kid, Killer, 9 Kın vs Kaido

Luffy, Law, Drake, Sanji, Jinbei vs Bm

Olacak bizimkiler ezilirken amiraller damlar Bm'yi onlar tutmaya devam eder. Sonrasında ikinci raunda Herkes vs Kaido görürüz. Sonrası topuk ve parti zaten.

Yonkou karargahı böyle olur işte. Kaido’nun mekanı ve tayfası Koca Ana’dan çok daha fazla heyecan verici.

Page one sanırım Sanjiyi yenemediği için eleştiriliyor.Ablası Ulti de sahip çıkıyor.Kanjuro nun hala adaya varıp ispiyonlamaması çok garip gerçekten.Kinemon da bahsetti bundan.Ya büyük bir pusu var yada Kanjuro paketlendi Marco tarafından .Bakalım göreceğiz.

Bizimkiler Kid ile adam akıllı oturup ittifaklık kurdular mı ben mi kaçırdım? Bu ne dağınıklık, öyle bi plan dönmüş Kid ile diğerleri de sürükleniyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık