Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 978: Karşınızda Uçan Altılı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kanjuro bizimkilerden önce yola çıkmıştı ancak ne oraya vardığına ne de bilgi verdiğine dair hiçbir emare yok. Yolda gelecek destek tarafından, hatta özellikle Marco tarafından indirimiş olabilir. Hatta Momonusuke ile sonradan çizilecek bir girişe altyapı oluşturulabilir.

Sanji en zayıflarını bile adamakıllı dövememiş anlaşılan okumadım daha ama.Öyle mi ?
Power up almasa Usopp yada Franky geçebilirdi Sanji'yi belki de o yüzden vermiştir kutu kolayı.:rolleyes:
Gücü test etmiş suit'in adam akıllı dövüşmemiş. Yoksa bir kaç tane vurdu diye alması mantıksız. Page one en güçsüzleri diye yazmıyor ayrıca. Antik zoan'ın 2 tekmeyle işi bitcekse gitsin chopper ile vs atsın. Üstüne çok gidiliyor sanji'nin nedense:flaugh: Arc sonunu bekleyin derim.

Üye silindi 1004

Uyanmış zoan 5 dakikaya ayaklanıyor hapiste gösterdi.Ama bu altılıların uyanmış zoan olduğunu pek sanmıyorum meyveyi kapatabiliyorlar diğerleri hayvan şeklinde dolaşıyordu.Zor o iş yani.
Sanmıyorum onun meyve uyandırabileceğini. Diğerlerinin arasında yeni yetme kalıyordu. Belki Black Maria falan uyandırmıştır ya da Drake. Geriye kalanların o kadar üst seviye oyuncu olması mümkün gelmedi.

Zoro'nun kestiği adam da hiçbir şey yok gibi geziyor. Demek ki kılıcın da olsa Luffy gibi değilsin. Luffy'nin vurduğu Cracker 10 güne uyanamamıştı.:D
Yoo P1'ı inleterek komalık etti Sanji bi daha gözükmedi adam. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık