Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 978: Karşınızda Uçan Altılı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yine gaza geldiniz tabi tatminsizlik başladı :( alışın olm op bu, yarısı çöp.

İmgur açmıyor yine yok mu resimleri atacak bir yiğit?
bsşkan, imgur linkinin başını www.0imgur.com..... olarak değiştirirsen girebilirsin. veya dns ayarlarını değiştirirsen ki ben google dns kullanıyorum, sorunsuz girebilirsin. int bulabilirsin nasıl yapıldığını.

Kılık değiştirme mevzusu bozdu bütün havayı. Artık baskın değil sızma ve olayları çok uzatacak sanırım bunu anladım ben kılık değiştirmeden. Bu arc bitene kadar okumamak gerekiyor aslında ama insan dayanamıyor şu arc.
E sızma olmayacaktı da neden Kaidou'nun malikanesinin planlarını aldılar :S baskın olayları uzatmasın diye sızıyorlar :S baskın yapsalardı önlerine sürekli adam yığılacaktı, Kinemon'un açıkladığı gibi sayı üstünlüğü rakipte. bi de böyle düşün :/

Açılın yine resim sıralamasından güç sıralaması yaptım.

Sasaki
X Drake
Black Maria
Who's who
Page One
Ulti
boş yapmışsın. patron ortada oturur, who's who patrondur benim gözümde patron da en güçlüdür hadi yolal hater seni...

yine gaza geldiniz tabi tatminsizlik başladı :( alışın olm op bu, yarısı çöp.

bsşkan, imgur linkinin başını www.0imgur.com..... olarak değiştirirsen girebilirsin. veya dns ayarlarını değiştirirsen ki ben google dns kullanıyorum, sorunsuz girebilirsin. int bulabilirsin nasıl yapıldığını.

E sızma olmayacaktı da neden Kaidou'nun malikanesinin planlarını aldılar :S baskın olayları uzatmasın diye sızıyorlar :S baskın yapsalardı önlerine sürekli adam yığılacaktı, Kinemon'un açıkladığı gibi sayı üstünlüğü rakipte. bi de böyle düşün :/

boş yapmışsın. patron ortada oturur, who's who patrondur benim gözümde patron da en güçlüdür hadi yolal hater seni...
Enies lobby tarzı bir giriş olmalıydı, sayı hiç bir şey ifade etmiyor benim için bu seride. Sadece isimli karakterleri karakterden sayıyorum gerisi görsel, geçen bölüm o kapı bekçilerini öyle indirtip devamında kılık değiştirmek mantık uyuşması olduğunu gösteriyor sodada. Adam daha ne yapacağını kendi de bilmiyor fena saçmalayacak bu arc.

O dev kılıç aslında Wanolular ile eskiden dost olan devlerin kralına aitmiş meeersem... günün birinde wanolu biri bu adama iyilik etmiş, devlerin kralı da, wano bu şrfsz devin tehdidi altındayken yardıma gelmiş, onun için özel olarak yapılmış katanayla devi öldürmüş, o katana bu katanaymış. yada black marianındır.

Enies lobby tarzı bir giriş olmalıydı, sayı hiç bir şey ifade etmiyor benim için bu seride. Sadece isimli karakterleri karakterden sayıyorum gerisi görsel, geçen bölüm o kapı bekçilerini öyle indirtip devamında kılık değiştirmek mantık uyuşması olduğunu gösteriyor sodada. Adam daha ne yapacağını kendi de bilmiyor fena saçmalayacak bu arc.
e peki enies lobbyde ne olmuştu? luffyler girince önlerinde bi ton adam zaten vardı. bunları geçebilme nedenleri neydi? spandama haber veren adamın bayılması. yani o adam bayılmadan güçler yetersiz diyebilseydi üstlerine daha çok güç yıkılmayacak mıydı, destek çağırılmayacak mıydı? luffynin o blueno ile kapıştığı yere herkesten önce ulaşma sebebi herkesten önce girmesi, meyvesi ve düşmanın iletişim eksikliği. neyse bahane üretiyorum gbi geliyor bunları yazınca dimi.

Bu Uruti konuşma tarzından mıdır nedir bana gözüktüğünden güçlü gibi geldi. Beklentim Drake > who's who > Uruti > Sasaki > Maria > Page One yönünde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık