Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 977 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte bu heyecan verici bir gelişme oldu...

Cengiz Han ve Moğol hanı esinlenmesi bir karakterin oğulları olmaması garipti zaten.Oda aslında 5-6 çocuk çıkarsa piyasaya daha iyi olur.

İşte bu heyecan verici bir gelişme oldu...

Cengiz Han ve Moğol hanı esinlenmesi bir karakterin oğulları olmaması garipti zaten.Oda aslında 5-6 çocuk çıkarsa piyasaya daha iyi olur.
Cengiz han fethettiği topraklarda ki güzel kadınları kendisine eş olarak alıyordu. Toki veya Shogunlardan birisinin eşinden olabilir. Ama shounen bir seride bu tecavüz olayı ne kadar açık anlatılır bilemiyorum.

Ben bu olayın Zoro ile bir bağlantısı olabileceğini düşünüyorum.

Hepimiz de biliyoruz kim(ler)den bahsettiğini :)
Law: Regardless of what kind of strategy you guys come up with, there are idiots that will try to embark on Onigashima from the front gates. About two of them will appear.

Bu Law cidden bomboş bir adam. Sürekli bir üste çıkma çabası içinde. Ulan sen bu adamların yanındasın ne zamandır, nasıl kişiler olduklarını biliyorsun, hala daha ne boş yapıyorsun, insanın canını sıkıyorsun.

Aşağı yukarı ikisi arasındaki güç farkı oranı aynıdır :) Luffy Zorodan sadece güçlü değil tokat manyağı yapacak derecede güçlü :) Seride tüm kaptanlar ve sağ kollar Crocodan, Dofa, Wbye, Bmye hepsinde denge böyle. Luffy ve Shanks gibi adamlar samimi davrandığı için sağ kollarına aralarında farkları yokmuş gibi düşünülüyor çok saçma
Samimi davrandığı için ? :) Güzel düşünce aferin :good:

Boş adam değil Smo-yan! Akıl fikir ve strateji adamı! Luffy ve Kid on kapıdan bodoslama dalan andavallar olarak dikkat dağıtırken kalanları olaya dahil edecek adam Law senpaidir. Neticede bir support elemanıdır, kendini şişirmeye hakkı var, savaşta da Luffy ve Kid için support işlevi görecektir... bırak biraz şişinsin çocukcağız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık