Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız herif hiç kasmadan durdurmuş Kawamatsu'yu yahu.Bu Kawa da en kötü Kin,Kiku,Raizo'dan güçlü yav.Ashura,Denjiro ve minkler kadar güçlü olmadığı bariz gibi duruyor ama.
İlk başta banda güçlü izlenimi veriyordu Kawa. Yinede güçlüdür, ama Queen ve King seviyesindekiler onu aşar. Belki 3. adamlar karşısında durabilir.

Doğru tahmin etmişim.

Yalnız Zoro fanları hemen yanlış anlamasın ama şu an haklı olarak bir yorum yapma gereği duydum.

Zoro'nun Luffy'nin tayfasında olmasına tepki vermeyen adamlar Jinbei Luffy'nin tayfasında diye akıllarını yiyorlar.:D
Zoro ve Luffy beraber ünlü oldukları için olmasın o? Neyine tepki verecekler adam zaten başından beri Hasır şapka korsanları ile hatta beraber kuruyorlar tayfayı ilk üye. Yine olmadı be Alpa :D

Daha dur, Ashura tek başına King'i alacak.

Zoro zaten tayfada olduğu için neden tepki versinler reis? Hem Jinbei gibi ünlü birisinin gelmesine tabi ki şaşıracaklar. Ne kadar laf yapsakta korsan tarihinde yeri olan bir isim bir zahmet şaşırsınlar. :D
Zoro zaten başından beri tayfanın bir parçası. Tayfayla birlikte yükseldi. Jinbe ise Shichibukai'ydi. Kendisi bir geminin kaptanıydı. Sonra BM'ye katılmıştı. Şimdi ekstra güç olarak bizimkilere katılıyor. Tepki vermeleri normal bence.
Ayrıca, Zoro'ya Shabondy'de gerekli tepkiler verildi. Zaten tayfada olmasına rağmen hem de. Sıkıntı yok. :flaugh:
Jinbei boru değil hacı nereden baksan YC3 olacak adam şuan Luffy'den sonra tayfanın en güçlü adamı sonra bırak da şaşırsınlar :D
Benim garibime gitti biraz. Tabi bu tepkileri de bir şeyler anlatıyor.:D Luffy farklı bir ligte ilerliyor.

Doğru tahmin etmişim.

Yalnız Zoro fanları hemen yanlış anlamasın ama şu an haklı olarak bir yorum yapma gereği duydum.

Zoro'nun Luffy'nin tayfasında olmasına tepki vermeyen adamlar Jinbei Luffy'nin tayfasında diye akıllarını yiyorlar.:D
Sineği bırak havada uçuşan virüsün yağını çıkarmışsın xD

Zoro bu tayfa ile tanındı zaten nasıl tepki vermelerini bekliyorsun :hhh:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tam anlayamadım ama onca insana rağmen momoyu alıp götürüyorlar mı :hoo:

Oda sen bir virüs arası al hacı bu nedir ya :oleyo2:

Yonkolar güçlüde diğerleri kara mürsel sepeti mi? Çok tek yönlü bakıyorsunuz, sonra bunlar nasıl yenilecek diyorsunuz.
Sırayla küskülenecekler işte.

BB, Shanks, marine tarafı, dünya hükümeti, devrimciler asıl konular bunlar.
Bigmom ve Kaido bu asıl konulara giriş. Çok zaafları var bu yüzden dayağı yiyip yakalanıp idam edilecekler. Bu kadar.
Adam iki arctir bunların tirtliklarini gösterip duruyor. Luffu içten patlamalı takacak hakiyi geçicek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık