Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çoluk çocuk olabilirler ama 3 gün 3 gece KK tayfasına dayak atıyorlar :mincika:
Aaaa. Lütfen. Onlar Moby Dick çocuğu. Tabiki dövecekler.
Başkasının prime Rayleighlerle, Gaban'larla yapamadığını çoluk çocuklarla yapan (ilk ve) son alfa bükücünün tayfası onlar. Buna lafım yok.
Sadece tayfaların çeşitliliğine değindim.

Bu arada tespitim (evet benim tespitimmiş) nasılmış?

Son düzenleme:
Bu arada kınlara liderlik kim edecek diyorduk, Hyo Amca dedik, Zoro dedik, Momo dedik, Luffy dedik ama Kinemon imiş. Bu bölüm çok net gösterildi.

Bu arada kınlara liderlik kim edecek diyorduk, Hyo Amca dedik, Zoro dedik, Momo dedik, Luffy dedik ama Kinemon imiş. Bu bölüm çok net gösterildi.
Lider dediğin biraz güçlü ve bilgili olmalı ya. O yüzden denjiro daha çok yakışırdı ama o da alçakgönüllülük yaptı.

Momonun meyvesi ile ilgili garip bir durum var. Hatırlarsanız doflamingo uyan demişti ona. Hatta Kaido ejder formunda göründüğünde momo da ejder formuna dönüştü.Yani Kaido'nun sonu için Momo'nun meyvesi önemli bir nokta olacak büyük ihtimalle

Law'ın 9 kına tepkisini ben normal karşılıyorum. Ne de olsa samuraylara " Asla affetmeyeceğim. " demişti. Shinobu bile gemisinde ister mi hiç, inin. :artiz:

Yalnız anlıyorum ki dünde söyledim bir yerde belki de arc sonu bu yanlış anlaşılma düzeltilecek.

Jinbe'nin sonunda yani sonunda gelmiş olmasına sevindim. Dün doğum günüydü. Doğum gününde gelmiş olması da pek manidar. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık