Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiyori gelsin ya. En azından ağlayıp sapıklık etmez. :artiz:
Hiyori olabilir. Zoro'nun da ondan çocuğu olur : )) Momo shogun olacağı için onun yerine başkası gelebilir ve bu Hiyori olabilir ama bu kişinin Hiyori olacağını sanımyorum.

Bu arada Hiyori'nin güçlü olduğunu düşünüyorum. Bakalım göreceğiz. Denjiro eğitmiş olabilir.

O değil de, bu Tama ne olacak? Ace'nin sözü vardı. :bilmem:
Tama ve Momo tam miçoluk. Shanks ve Buggy gibi aralarında tatlı çatışma da var. Momo Zoro'dan eğitim alırken. O da güçlü bir kadın ninja olmak için uğraşacak. Aralarında bu yönden de güzel bir çekişme olacak. Ama gerekli mi? Tartışılır.

Bu bölümlere bakarken bir şey fark ettim forumda konuşulmuştur muhtemelen.

Oda burada Sunny canlı gibi çizmiş. Luffy'e tepki vermiş.

Sonra da rastgele olamayacak bir şekilde kendisini korumaya almış.

Bu arada

Demirci Tenguyama Hitetsu'nun olayı açıklandı mı? O kimi beklediği için yerinden ayrılmıyormuş?

Son düzenleme:
Hiyori olabilir. Zoro'nun da ondan çocuğu olur : )) Momo shogun olacağı için onun yerine başkası gelebilir ve bu Hiyori olabilir ama bu kişinin Hiyori olacağını sanımyorum.

Bu arada Hiyori'nin güçlü olduğunu düşünüyorum. Bakalım göreceğiz. Denjiro eğitmiş olabilir.

Tama ve Momo tam miçoluk. Shanks ve Buggy gibi aralarında tatlı çatışma da var. Momo Zoro'dan eğitim alırken. O da güçlü bir kadın ninja olmak için uğraşacak. Aralarında bu yönden de güzel bir çekişme olacak. Ama gerekli mi? Tayfaya ne kadar tartışılır.

Bu arada

Demirci Tenguyama Hitetsu'nun olayı açıklandı mı? O kimi beklediği için yerinden ayrılmıyormuş?
Hitetsu kılıçlar için bekliyordu muhtemelen. Kinemonları yani ve teslim etti.

Tama ve Momo tam miçoluk. Shanks ve Buggy gibi aralarında tatlı çatışma da var. Momo Zoro'dan eğitim alırken. O da güçlü bir kadın ninja olmak için uğraşacak. Aralarında bu yönden de güzel bir çekişme olacak. Ama gerekli mi? Tayfaya ne kadar tartışılır.

Bu arada

Gereklilik değil de, tatlı olurdu. :D
Gemi kendini güvene almamıştır ya, Luffyler çekmiştir oraya. Bunun dışında, gemilerin de ruhu olabildiğini biliyoruz. Merry gibi, Sunny'nin de ruhu vardır.

Momolar'ı bekliyormuş, kılıçları vermek için.

Hitetsu kılıçlar için bekliyordu muhtemelen. Kinemonları yani ve teslim etti.
Gereklilik değil de, tatlı olurdu. :D
Gemi kendini güvene almamıştır ya, Luffyler çekmiştir oraya. Bunun dışında, gemilerin de ruhu olabildiğini biliyoruz. Merry gibi, Sunny'nin de ruhu vardır.

Momolar'ı bekliyormuş, kılıçları vermek için.
Hitetsu yer vurgusu yapınca ekstra bir durum mu var acaba dedim.

- Evet ben de merry gibi olacağına dair bir sinyal olarak yorumladım. Yeni bir Klabautermann görebiliriz belki : ))
Bu sefer özellikle Franky görür belki. İlk olarak da o bahsetmişti.

Beyaz kafayi carrot a benzetildigi dusunuluyor. Arinin kanatlari kulak, merry nin yuzude tavsan yuzune benziyor ya. Carrot in katilacagi vurgu yapilmis deniyor.
Anladım. Sağ olasın.
Hitetsu yer vurgusu yapınca ekstra bir durum mu var acaba dedim.

- Evet ben de merry gibi olacağına dair bir sinyal olarak yorumladım. Yeni bir Klabautermann görebiliriz belki : ))
Bu sefer özellikle Franky görür belki. İlk olarak da o bahsetmişti.
Bizim tayfanın bütün gemilerinde olur o ruh. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık