Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şunu samimiyetle söylüyorum. Jinbe ve Luffy arasındaki ilişki Luffy ve Zoro arasındaki ilişkiden hemen sonra gelir. Ne Sanji ne Franky ne de bir başkasının bu seviye bir ilişkisi yok, olmadı ve bundan sonra da olmaz. Belki 2 sene önceki Nami dersin ama o da 2 yıl sonra serinin müstehcen yüzü oldu ve o ilişki de bitti.

Üçlü arasındaki güç ilişkisini yorumlama şeklini de destekliyorum.
Aynen aynen. Luffy-Zoro bambaşka bir şey ardından Jinbei geliyor bence. Nami, Ace öldükten sonra Luffy hep bizi kurtaran oldu şimdi onu ben kurtarmak istiyorum demişti. Onu yapan Jinbei oldu.
Zaten Tottoland öncesi Luffy-Sanji ilişkisi aşırı azdı ki. Mesela Robin'in minnettarlığını, Chopper'ın ben Luffy için canavar olurum dediğini biliyorduk ama Luffy-Sanji bağını tanımlayan bir şey yoktu. Tottoland'de yaşananlar da... Aman neyse :D

Herkes Monster Trionun Jinbe yüzünden bozulduğunu Sanji'nin geride kaldığını yazmış. Ama şöyle bir şey var ki bence Zoro'da Jinbe'nin gerisinde şu an. Arc sonu Sanji de Zoro da Jinbe'den daha güçlü karakterler olurlar orası ayrı.

Zoro ve Sanji rakiplerini yardım ile yenerse bu seri 5 yıla felan bitmez. Diğer bir değiş ile arc sonu King ve Queen seviyesine gelirler demek bu. Bu adamlar amiraller ile ne zaman boy ölçüşecek o zaman 20 sene sonra mı ? :hoo:

Zoro ve Sanji rakiplerini yardım ile yenerse bu seri 5 yıla felan bitmez. Diğer bir değiş ile arc sonu King ve Queen seviyesine gelirler demek bu. Bu adamlar amiraller ile ne zaman boy ölçüşecek o zaman 20 sene sonra mı ? :hoo:
Luffy'i Kaido ile eşleŞtiriyorlar ama Sanji ile Zora'ya geldi mi en fazla Jack o bile fazla oluyor.

Eğer Luffy,Kaido'ya hasar verebilecek seviyeye geldiyse,Zoro ve Sanji'de neler yapar neler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık