Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayır Oda çakalı böyle sıvamaya devam edecekse bizi hiç uğraştırmasın, Tam dövüşler esnasında; Dadan gelsin ve “Kavga etmen guzummm” desin. Sonra hep beraber parti yapsınlar. Gerçek hazine dostluktur abi koyayım son adasına, hepimiz kardeşiz modunda güzel bir final ile bitirelim. En azından zamanımızı boşa harcamamış oluruz.
Bence şimdiden hazırlan bu finale :S

Bölümden anladığım Kanjuro en az amiral seviyesi hatta yonkou. Shanks Luffy'yi kıytırık deniz canavarindan zor kurtarıp kol veriyor. Kanjuro 5 supernova + 9 kın + bilmem kaç tane samurayın arasından çocuğu kaçırabiliyor üstüne saçıyla Sanji'yi fırçasıyla Kawa'yi egale ediyor. Şimdi bizim ekip şu onu adasında bu üç yonkou ile nasıl başedecek?

''Zoro yine kasıntı kasıntı gülüyor,'' diyecektim ve Zoro'nun 2 yıl sonra kasıntı olduğunu iddia edenlere laf çarpacaktım ama bu bile içimden gelmedi tam olarak. Adam inatla Zoro çizmiyor ya. Bir son panelde gözüküyor, orada da suratının ortasına kutu koymuşlar.

Bu bölüm üzerinden karakterlere yüklenmeye gerek yok. Oda kafasında Momo'nun kaçırılmasını kurgulamış. Olay akışı onun için önemsiz. Karakterler ya eylemsiz kalmış ya da eylemleri saçma şekilde durdurulmuş.

Ayrıca kimse kusura bakmasın ama Luffy ve Zoro'nun antrenman yaptığı bölümde Sanji'ye neden yapmıyor dneilince o zaten antrenman yapmazdı deyip savunurken; şimdi uçan ve rehinesi olan bir karaktere karşı bir şey yapmadığı için Zoro'ya laf yapmak baya komik. Hele A karakteri birisini kurtardığı zaman yine mi kurtarmış derken, arc boyunca bir çok kişiyi kurtarmış birisine bir şey görmedik diye yorum yapılması tutarsız ve samimi gelmiyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık