Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 976: Kendimi Tanıtmama İzin Verin

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    237
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy pelerinle gözüktükçe ben meme görmüş Ssnji gibi oluyorum burada.

Ne de yakışıyor.

Sanji'ye de çok yakışmış ama sırf Momo yüzünden yine komediye çevirdi sağolsun mangaka.:artiz: Nami'yi kurtarmışmışmış. Kızda Zeus var sadece Nami olsa bir şeyler yapabilir o saldırıya karşı.

Haftaya bölüm var ne güzel.

Marco gelirse avatarımı Marco'ya çeviririm özledim adamımı ama gelmeyecek.

Zoro ve Sanji nereye geçiyor Jinbeyi ya, Law ve Kid bile henüz geçememiştir Jinbeyi. Diğer yandan Zoro ve Sanjinin 3 yıkımcıdan birini 1 vs 1 de alma ihtimali yok, imkansız olay. Dressrosada bile alamadılar, birini law birini kyros diğerini bir sürü yardımla Zoro aldı. Burada ise imkansızın imkansızı yani. Orda law, kid, jinbe, drake, inü neko aşura denjiro ve belki gelecek marco ve sair varken Zoro ve Sanjiye halt etmek düşer. Bu ikisi muhtemelen muhteşem 6lıdan birileriyle kapışacaklar yahut o devasa canavarları keser döverler ama 3 yıkımcı imkansiz. :)
Jinbe'nin şuana kadar tayfaya katılmayıp yaptığı çok önemli bir şey var mı? Laf olsun diye oraya buraya gitti. Balık adam adasında tayfaya katılabilirdi ama bizimkilerden güçlü olduğu için katılmadı bence.

İskambil kağıtları mevzusu var elimizde. Önceden As olarak Orochi'yi düşünüyordum ama kağıt sıralamalarına göre sanırım As en önemli/en büyük olanmış(Googledan araştırdım,bildiğim bir şey değil.) o yüzden As=Kaido.

As=Kaido-Luffy
King=Zoro
Queen=Sanji
Jack=Jinbe
10=Kyoshiro
9=Shutenmaru
8=Kawamatsu
7=İnu
6=Neko
5=Kinemon
4=Kiku
3=Raizo
2=Kanjuro(Ninja Kız)

9 Kın numaralar ile tam olarak eşleşiyor. Bizim yeni 3lü; KQJ ile eşleşiyor. As olan Luffy ve Kaido birbirleriyle eşleşiyor. Kid, Law vs. geri kalan herkes Big Mom ve tayfasının karşısına gitsin.

Bizim çocuklar bence de şuan bu kadar güçlü değiller ama power up mevzusunun ucu çok açık. Oda; meyve uyanışı, göz ve suit ile bizimkilere manyakça bir güç artışı verdiğinde geçerli bu liste yani en son, en uç senaryo. Muhteşem 6lı falan anca ısınma turu olur; KQJ'den geberene kadar dayak yerler ama sonunda kazanırlar.

Yonko Geçiş Sınavı kolay olacak değil elbette.

MuzluYulafEzmesi

Kanjuro nasıl kaçıyor oradan lan ? Jinbei neden sapasağlam ? Momo neden yine yakalanıyor ? Neden Sanji yine günah keçisi oluyor ? İstediği senaryoyu yazacak diye o kadar saçmalıyor ki seriden soğudum anasını satayım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık