Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 975 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu soruyu Oda'ya mail atsana, şu an tartışabileceğimiz en berbat konulardan birini tartışıyoruz. Oda başka hiç kimse kullanamaz diyor, biz haala her kes eline alıp denemişmi denememişmi bunu konuşuyoruz.
Bundan sonra mangadaki her bilgiye böyle yaklaşalım. O denemiş mi, bu uğraşmış mı, şu önemsemiş mi... güzel taktik.

Ya neden Zoro ve Denjiro arasında soru işareti kalsın? :D Zoro bu arc haydi geçemedi diyelim. Sonrasında rahatlıkla geçecek. Kusura bakma ama kimsenin bunu ciddi ciddi düşüneceğini sanmıyorum. En fazla o arc yenebilir miydi denir. Ki iş seriyi anlamaktan geçiyorsa Zoro onların efendilerinin kılıcını alarak onlardan üstün olduğunu veya geçeceğini göstermiştir. Gömüyorsun diye de düşünmedim bu arada. Sadece düşüncen ilginç gelmişti.

Samuray zırhı giymiş Nami ve Zoro mu? :utan: Zeus da çok tatlı çıkmış.

@Historia Haydi yaşadın Sanji takımları çekmiş. Corona bulaşmasın diye eldiveni de takmış sarı oğlan.
Zoro eninde sonunda zaten geçecek. Oda ters köşe yapıp Zoro'ya hayatını feda ettirmezse tabi.. Zoro'nun olduğu yerde salt bir kılıç ustasının ondan iyi olmasına alışık değiliz. Zoro bu arc net olarak üstünlüğünü göstermesi gerekir bence. Denjiro ya ölür ya da Zoro'ya hakkını teslim edecek bir kaç söz söyler diye düşünüyorum.

Bundan sonra mangadaki her bilgiye böyle yaklaşalım. O denemiş mi, bu uğraşmış mı, şu önemsemiş mi... güzel taktik.
Zoronun kontrol etme sebebi diğer kılıç ile yaşadığı alışkanlık bile olabilir, başka bir sey olabilir :bilmem: Kontrol eden > kontrol edemeyen diye kestirip atilmaz ki ama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık