Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 974 Spoiler Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rosinanteye mi bu laf? Adam zaten gidip aslan gibi denizci olmuş, gelip abisinin zulmü bitsin diye de uğraşmış.
Abisi terör örgütünde olan biri o örgüte sızıp çökertmeye uğraşıyorsa bu adam olsa olsa kahramandır.
Aslan gibi denizci değil fare gibi denizci olmuş. Denizci olduğunu bilen yok neredeyse gizlenmiş sürekli. Dofun babasını öldürmesiyle, Rosinin Dofu satması arasında ben bi fark göremiyorum. Eğer gerçek bi denizci gibi takılsaydı abisini durdurmaya çalışsaydı takdir ederdim ama böyle Kanjurodan bi farkı yok. Şimdi Kanjuroya sallıyor millet şerefsiz diye e belki başından Orochi yerleştirdi bunu casusluk yapsın diye devleti korumak için? Adam mı diyelim Kanjuroya?

Aslan gibi denizci değil fare gibi denizci olmuş. Denizci olduğunu bilen yok neredeyse gizlenmiş sürekli. Dofun babasını öldürmesiyle, Rosinin Dofu satması arasında ben bi fark göremiyorum. Eğer gerçek bi denizci gibi takılsaydı abisini durdurmaya çalışsaydı takdir ederdim ama böyle Kanjurodan bi farkı yok. Şimdi Kanjuroya sallıyor millet şerefsiz diye e belki başından Orochi yerleştirdi bunu casusluk yapsın diye devleti korumak için? Adam mı diyelim Kanjuroya?
Orochi fanı olan Kanjuro ya helal olsun diyecek o zaman .s Rosi fanı olan helal olsun diyor ama Doffy haterlerine akıl sıra ermiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık