Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Momo'ya ağlak bebe diyen Luffy , bir özür borçlu bence. 8 yaşındasın , Kaido boğazından tutuyor. Momo isterse tüm Arc. ağlasın , sıkıntı yok benim için.

Aha buldum. Denjironun hakuba gibi içinde sakladığı bir güç var. O devreye girdi ve tipi yüzü değişti. Kavundişde de aynı şey oluyor. Yüzü şeytan gibi oluyor. Denjironun içinde de öfke gücü var. Berserk modda geziyor yıllardır. Herif öfke modu açmış, tipi değilmiş kimse tanımıyor.
:good: iyi güzelde bunca yıl nasıl kalmış? Bence kalıcı makyaj bundaki:D

Momo'ya ağlak bebe diyen Luffy , bir özür borçlu bence. 8 yaşındasın , Kaido boğazından tutuyor. Momo isterse tüm Arc. ağlasın , sıkıntı yok benim için.
Tutamıyor bence. Tutsa bırakmazdı çünkü.:D annesi geleceği gördüğünden olanları anlayıp yolluyor bence.

Enma'yı zamanı geldiğinde Zoro sokar diyordum Kaido'ya bu kılıcı çok iyi tanırsın sen diyerek(Oden'ın anısına) bu bölümden sonra nasıl olacak bilmiyorum ama o şeref Momo'ya ait olmalı.Bir de bir zamanlar lastik bir oğlanın hikayesini okuyorduk güzel günlerdi ismini bile unuttum bak yıllar oluyor sanki arkadaş ne fb miş bitmedi bitemedi haftaya da bitmez sonsuz döngüye girdik sanki hiç bitmeyecekmiş gibi hissediyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık