Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya arkadaşlar başından beri belli edildi niye şaşırılıyor buna bu kadar anlamış değilim, Kyoshiro Hyori'yi kesmedi, yıllarca sakladı, üzerinde planın olduğu kağıdı elinde tuttuğu ve düşündüğü iki kere gösterildi, daha ne yapsın Oda :) aşırı sürpriz mi olsun istiyorsunuz? Zaten 50 kişi sayıldı kim olabilir diye, biri mutlaka tutacaktı :) :)

MuzluYulafEzmesi

Anasının gözü yani . Tamam makara kikiki diye görmezden geliyoruz ama karakterlerin görünüşlerinin bu kadar değişmesi ve bu değişimin hiçbir mantıklı açıklamasının olmaması bana batmaya başladı :artiz:

Oda görünüşünü ve ismini Koushiro'ya benzetmiş. Böylece herkes Denjiro Koshiro der ben de ters köşe yaparım diye düşünmüş sanırım.

Hiyori'yi öldürmediğini bilmeseydik ve Orochi'nin arkasından konuştuğunu görmeseydik bu ters köşeyi yerdik. Kurguyu iyi yapsa afiyetle yerdik.

Neyse üzülmeyin Koushiro Denjiro'nun akrabası çıkar : ))

Oda görünüşünü ve ismini Koushiro'ya benzetmiş. Böylece herkes Denjiro Koshiro der ben de ters köşe yaparım diye düşünmüş sanırım.

Hiyori'yi öldürmediğini bilmeseydik ve Orochi'nin arkasından konuştuğunu görmeseydik bu ters köşeyi yerdik. Kurguyu iyi yapsa afiyetle yerdik.

Neyse üzülmeyin Koushiro Denjiro'nun akrabası çıkar : ))

Yeme ya da sürpriz yok bana göre ortada, gözümüze gözümüze soktu adam :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık