Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973: Kozuki Hanesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şuraya babasını öldüren adamın elindeyken hüngür hüngür ağlayan bir çöponosuke bırakayım

Birde gerçek kralı bırakayım
Küçücük çocuk yahu Momo, herkes Luffy gibi olmak zorunda değil ki. El kadar bebeye neden WB ağırlığı koymadı diye kızılıyor ya forumda beni bi gülme tutuyor. Siz 8 yaşındayken narkotik basıp yüzde alıyordunuz herhalde kjasdhashdjk

Küçücük çocuk yahu Momo, herkes Luffy gibi olmak zorunda değil ki. El kadar bebeye neden WB ağırlığı koymadı diye kızılıyor ya forumda beni bi gülme tutuyor. Siz 8 yaşındayken narkotik basıp yüzde alıyordunuz herhalde kjasdhashdjk
Wb ağırlığı bekleyen var mı? :( Koskoca Odenin oğlunun bu kadar vasıfsız ağlak olması... Sana her arc olan birilerini andırıyor mu? :/

FB kısımları bana güzel geldi. Momocuğun o haline içim parçalandı açıkçası. Kyoshiro&Denjiro olayı bana tuhaf gelmedi he nasıl olduğu kısmı Oda ağabeyimizin hayal gücüyle işkembe-i kübrası arası bir şeye kalmış. Günümüze de döndüğümüze göre büyük curcuna ne zaman olacak ben onu merak ediyorum. Tam başlarken gene bir anıya girmesin diye temenni etmekten başka elden gelmiyir.

Wb ağırlığı bekleyen var mı? :( Koskoca Odenin oğlunun bu kadar vasıfsız ağlak olması... Sana her arc olan birilerini andırıyor mu? :/
Prensesler 16-17 yaşında oluyor, bu çocuk göt kadar. Çocuk Kaido'ya karşı konuşabiliyor demiyorsun da niye ağlıyor diyorsun yav. Herif Kaido'nun suratına ileride buraların kralı ben olacağım dedi.

Prensesler 16-17 yaşında oluyor, bu çocuk göt kadar. Çocuk Kaido'ya karşı konuşabiliyor demiyorsun da niye ağlıyor diyorsun yav. Herif Kaido'nun suratına ileride buraların kralı ben olacağım dedi.
Vasfı prenses ile aynı. İngilizce olmadığı için ne demiş bilmem ama o lafı derken ki sağlam duruşu gözlerinden okunuyor. :( Babaağğğ diye ağlaması acaba yardım çığlıkları mıydı? Bu seride ne 8 yaşında çocuklar görüldü bu kadar ağlak bi Coby vardır sanırım.

Bazı sayfalar sanki sadece bölüm dolsun diye çizilmiş. İlk üç sayfanın amacını ben anlayamıyorum mesela. Bazı komiklikler, şakalar... Öncesinde milyon defa gösterdiğin Zou kabilesinin övgü durumları. Ha bir de efsane karakterleri tekrardan çizeyim de göze hoş gelsin falan..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık