Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 973: Kozuki Hanesi

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    156
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden flashback sayılarında Wano'ya dönüşten itibaren yapılan hiçbir tercihi, alınan hiçbir kararı, zaman çizelgesi ve mantıksal çerçeveye oturtulması için yapılan hiçbir etraftan dolaşmayı sevmedim. One Piece'in en kötü sayıları, en iyilerinin hemen ardından bağlantılı olay örgüsü içine denk geldi ilginç bir şekilde. İlk defa One Piece'le ilgili yaratılan tüm bu gizemlerin altından tatmin edici cevapların çıkmayabileceğini hissetmeye başladım. Hele şu seçilmiş kişi kehanetinin art arda tekrarlanması iyice mide bulandırıyor. Son sayılardaki Oden ve Wano'yla ilgili gelişmeler de aynı ölçüde hayal kırıklığı tabii ki; Oden'in 5 yıl bekleme motivasyonunun asla ikna edemeyişi, Whitebeard'ın gelmemesi ve Hiyori'nin niçin zamanda atlama yapmadığı gibi soruların inatla cevaplanmayışı, Denjiro'ya ilişkin yapılan tüm Koshiro (Zoro'nun hocası) tease'lerinin ardından olabilecek en absürt şekilde Kyoshiro olması, Gece Yarısı Çocuğu'nun kimliğinin açıklanışındaki özensizlik...

Oda'nın hikaye anlatıcılığı dehasından daha önce hiç şüphe duymamıştım ama bu sayılar berbat be.
+1

Geriye Denjiro, gece çocuğu ve şu casus kaldı. Bakalım onlar nasıl ortaya çıkacak?
Yalnız bu bölüme boş diyenler boş yapmazlarsa sevinirim.
1)9 kının 3 büyüğünden biri olan Denjiro ortaya çıktı.
2)Gece çocuğu ortaya çıktı
3)Büyük ihtimal casus olayı da Denjiro ile alakalı.
Bu bakımdan güzel bir bölüm...

Birde bana güzel bir Oden avatarı atacak birisi var mı?

Yalnız bu bölüme boş diyenler boş yapmazlarsa sevinirim.
1)9 kının 3 büyüğünden biri olan Denjiro ortaya çıktı.
2)Gece çocuğu ortaya çıktı
3)Büyük ihtimal casus olayı da Denjiro ile alakalı.
Bu bakımdan güzel bir bölüm...

Birde bana güzel bir Oden avatarı atacak birisi var mı?
Jack'in Raizo'nun Zou'da olmasından emin olması da mı Denjiro'ya bağlı çıkar? Oturmayan tek kısım orası sanırım. Neko-Ino sırf bu yüzden uzuv kaybetti. Zou harap oldu .

Son düzenleme:
Jack'in Raizo'nun Zou'da olmasından emin olması da mı Denjiro'ya bağlı çıkar? Oturmayan tek kısım orası sanırım. Neko-Ino sırf bu yüzden uzuv kaybetti. Zou harap oldu .
Büyük bir plan için verilen fedakarlıklar olarak düşünmüş olabilir. Ayrıca İnu ve Neko güçlüler onların ve miniklerin gücüne güvenerek Kaidounun önemli bir gücünü orada bitirmek de istemiş olabilir. O aşamada kitle imha silahı kullanacaklarını tahmin etmemiştir bence. Tabi bu ihtimaller dahilinde böyle olmamış da olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık