Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En fazla olacak olan reenkarnasyon değilse de, Joy Boy'un yapmak istediklerini hayata geçirebilir. Yani One Piece'yi bulur. Joy Boy'un verdiği mücadeleyi okur ve onun yolunda yürür ve Dünya hükümetine, Tenryuubitolara ve denizcilere karşı büyük bir savaş başlatabilir. Bunın da olma olasılığı var elbette. Lakin bir şekilde konu Joy Boy'a bağlanacak. Bizim için önemli olan hikayeyi güzel bir biçimde bağlayabilmesi ve sonunu iyi getirebilmesi. Eğer bu olmazsa One Piece kalitesiyle değil finaldeki hüsranla anılır ki Oda'nın kalemine güveniyorum güzel bağlayacak ve iyi bir final izleyeceğimizi düşünüyorum.
Böyle olursa sıkıntı olmaz zaten. Ama dediğim gibi reenkarne çok başka bir kafa ve hüsran. Oda bu kadar emekten sonra umarım finali batırmaz.
Neysem bişi demedimdi zati
Neyse sıkıntı yok Devamke:a:
Olur öyle. :good:

@İnariye dalalım mı :ehe: :fool:
Dalalım da aklı başına gelsin artık:ehe:

Bu savaştan önce bir durum değerlendirmesi gerekiyor bence.

1-) Kaido'ya zarar veren kılıç ve Luffy'nin yeni tekniği Kaido'nun kaderini mühürledi mi?
2-)BigMom Luffy'nin kellesini isterken Kaido ile arası açılabilir mi? Kaido tek başına olsa yine neyse diyor insan.
3-)BigMom'un operasyonel ekibi Onigashima'ya gelir mi?

Tüm bunlar biraraya gelince ya bir yonkou'nun ya da 2 amiral 8 koramiral ve 15.000 askerin gelmesi gerekecek.
BigMom'ı Karasakal baskını gibi bir sebeple olaydan uzaklaştırsa daha bir sıvama olacak ama hafıza kaybını gördükten sonra o da çok abes gelmeyecektir.

Reenkarnasyon olmasa da seçilmiş kişi olayı net.Bütün seriyi gözünüzün önüne getirin.Özellikle Loguetown ve Luffy hakkında D. fırtınası şeklindeki tüm sözleri.Anlayacaksınız.

Tabii üzülerek söylüyorum ki kader çizmiş yazılan değişmez seçilmiş kişi Luffy kk o olacak muhabbeti varsa mangada Ace dahil kimsenin kk olamayacağını da söylemem lazım.Ace'in potansiyeli buna yine yeterdi Wb gibi ona inancım tam ama olamayabilirdi onu kabul etmem gerekecek. :( Seçilmiş kişi çıkarsa antik silah da çıkar herşey çıkar yani kk olmak için antik silah olma şartı bile olabilir.

Elbette mangaka bir sürpriz yapıp Luffy tarihe geçmeden önce Teach'i kk yapmazsa.
Ben hep Tiçin kral olacağını düşünüyorum.
Luffy başka bir şey olacak :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık