Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 972 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidoya laf edenler "vay efendim hile yaptı." diyenler Kaidodan özür diledi mi acaba? Tüm yorumları okumadım...

Kaidoya laf edenler "vay efendim hile yaptı." diyenler Kaidodan özür diledi mi acaba? Tüm yorumları okumadım...
Niye özür dilesinler ?

Adam bu spoilerde bile sırtındakiler için gücünü kullanıyor da öyle çıkıyor Kaido, Oden'in karşısına. Bir de utanmadan, sırtındakileri attın artık gücün kalmadı falan diyor.

Tam bir rezillik.

Kaido’ya bak kuru bir özürle adam ilan edildi. Hatta bir de özür borçluymuşuz bak bak bak.

Bu şey değil mi ya;

Suçlu: Çok Pişmanım hakim bey. Hem ben bilmiyordum.
Hakim: Tamam madem pişmansın iyi hal veriyorum :/

:good: Biri açığı bulup yararken karşısındakini,diğeri vurdu mu bayıltıyor.Güzel denklik ha.Kaido'nun 20 yıl önceki halinin şu anki halinden çok daha zayıf olmadığını söyleyenler vardı birde :D
Açık bulmadı Oden.Karşı karşıyayken salatalık gibi kesiyor ejder formunu.Arkası dönükken açık bulup kafaya indiren Kaido . Oden o açığı bulsa indirirdi zaten ama senaryo gereği Kaido yenilmeyecek tabii ülkeye çöreklenip bizimkilere meze olacak.

Niye özür dilesinler ?

Adam bu spoilerde bile sırtındakiler için gücünü kullanıyor da öyle çıkıyor Kaido, Oden'in karşısına. Bir de utanmadan, sırtındakileri attın artık gücün kalmadı falan diyor.

Tam bir rezillik.
Benim görmediğim bi spoiler mi var? Ne sırtı ne gücü? :(
Edit: Şuanlık çeviriye çok güvenmemek lazım bu arada. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık