Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom'un olayıyla kızgın yağa atılmış Oden bir mi? Big Mom Prometeus'a ruhundan vermiş. Ateş hiçbir şekilde zarar vermiyor saçları alevler içinde bir forma giriyor saçları yanmıyor. Bu Prometeus'un tamamen Big Mom'un kontrolünde olduğunu gösterir. Oden kaynar yağa atılıyor. Senin mantığına göre Sabo, Ace, Sakazuki, Owen de ateş ve magmaya mı dayanıyor. Meyve gücü sayesinde o ateş vücutlarının bir parçası gibi hareket ediyorlar.
dediğinin aksini iddia etmek için yazmıyorum fakat bu durum da zeus ve şimşeği içinde aynı durum geçerli olmuyor mu

Bence sen benim dediğim bölümü tekrar oku. :D İkisi de aynı Luffy. Demek ki, Luffy de olsa ölebilirmiş. Ölmesi gerekiyorsa ölür. Bu mangada ilk defa olmuyor.
adanın ortamını anlatmak için elindeki en iyi araç Luffydi ve kullandı :d

Benim "zeki ve idealist" dememe cevap olarak senin "Zeki ve idealist :ddd" yazmandan aptal ve idealist olmayan dediğin sonucunu çıkardım. Yanlış mı anlamışım?

Roger'ın gemisinde siluet olarak çizildiği sahnede gayet aklı başında ve ne yaptığını bilen biri olarak konuşuyordu. Bana zeki göründü. Bahsettiği şeyler de oldukça idealist fikirkerdi. Yardımları reddederek mücadeleci yanını gösteriyordu ve kesinlikle yapacağım diyerek de kararlılığını.
yani ona gülmem tam tersini düşündüğüm anlamına gelmez ki :S Zeki diyerek bi özelliğini vurgulamışsın, bence yeterince zeki ve hatta idealist değil. aşırı tepki mi verdim acaba, ddd sayısı fazla olunca demek :S

rogerın gemisindeki çizimleri gözümüzde kişiliği tam cisimleşmemiş bi odendi, o yüzden içini sen doldurmuş olabilirsin :S belki de ben içini olduğundan boş görüyorum bilemiyorum reyiz :S

Tamam da reis, Luffy bu şekilde idam edilse, hiçbir şey olmaz demek Oda'yı tanımamaktır. Öyle bir olur ki, şaşırırsınız. :D Kaldı ki, bölümü bir okuyalım önce.
bişi olmaz demedik ki :S olm bugün bende bişi mi var, üşengeçliğimi kırıp açıklayayım sana bak. luffy bu şekilde kazana atıldığında elbette cıyaklayacak, elbette bağırıp çağıracak, elbette kaynayacak. ilk mesajda dediğim gibi iradesiyle sağ kalacak falan :S pöf reyiz bugün odeni fazla savundun galiba salıyorum seni.

Oha olum bu adam ne kudretli, iradeli çıktı lan. Valla şuana kadar öyle abartılı saygı duymamıştım yani hoşuma giden karakterdi ama şimdi tam olarak saygımı kazandı.

bişi olmaz demedik ki :S olm bugün bende bişi mi var, üşengeçliğimi kırıp açıklayayım sana bak. luffy bu şekilde kazana atıldığında elbette cıyaklayacak, elbette bağırıp çağıracak, elbette kaynayacak. ilk mesajda dediğim gibi iradesiyle sağ kalacak falan :S pöf reyiz bugün odeni fazla savundun galiba salıyorum seni.
Ölmesi gerekmiyorsa ölmeyecek tabii. Ben aslında bunu ciddi ciddi yazanlardan falan dolayı gerildim. Yoksa başta sana takılmak için yazmıştım. Geyiğine yani. Cidden overdose oldu bugün hahaha.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık