Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sıcak su diyip küçümsüyorlar da 6. kat işkencesi bu.Birde onları sadece sokup çıkarıyorlar.Ses çıkarmadıkları bilinen Ace,Croco,Jinbe vardı bilgisi verilmişti.Başka bilgi var mıydı ?
Sıcak su diyip küçümsüyorlar diyorsun Akainu'nun magmasını küçümseyen de sensin.:D Akainu'nun savaştığı adada bile bizimkiler sıcaktan eriyordu.

Öyle yazma ölecek karakterler vardır. @Millennium Wizard değil mi? Xd
Güçlü olan karakterlerden kim ölür söylesene. ID milleti sıcak suya sokuyorlardı. Croc, Jinbe ve Ace sesini bile çıkarmamış. Şimdi görüyoruz ki Oden sıcak suda ölmüş. Yapma...

Sıcak su diyip küçümsüyorlar da 6. kat işkencesi bu.Birde onları sadece sokup çıkarıyorlar.Ses çıkarmadıkları bilinen Ace,Croco,Jinbe vardı bilgisi verilmişti.Başka bilgi var mıydı ?

@William cutting Meyve kapalıyken ölmez ölmesin diye açmamışlardır zaten. :D
6. kat işkencesi değil giren herkese yapıyorlar. Pek çok kişinin dayanamıdığı söyleniyor. Hiç etkilenmeyen, ses çıkarmayan kişilerin ise Crocodile, Jinbe ve Ace olduğu söyleniyor.

Laubali üslup derken? Ben hep senle böyle konuşuyorum. Aramızda güzle bir ilişki gibiydi neden şimdi kızdın ki? Hem geçen ki Zoro tartışmamız da senin tkaındığın tavırdan daha güzel ve ılımlı bence benim ki alpa :d

Demek ciddi Luffy böyle olur he hahaha. Peki bunlar kim reyiz, Lütfü'nün yerine geçen Yahudi ajanlar mı? :d

Son olarak da ben troll bir kısım göremedim. Yani ne bir burun kıvırma ne bir gülümseme var. Tam tersine eller havaya kalmış, suratta büyük bir telaş var. Bak yapma böyle :d @Alpamis

Kanka ne diyorsun? Monet'in yüzü ve Luffy'nin yüzü aynı gibi troll mü bu sahnede? Yani Monet korkmadı diyebilir miyiz? :D

Laubali üslup derken? Ben hep senle böyle konuşuyorum. Aramızda güzle bir ilişki gibiydi neden şimdi kızdın ki? Hem geçen ki Zoro tartışmamız da senin tkaındığın tavırdan daha güzel ve ılımlı bence benim ki alpa :d

Demek ciddi Luffy böyle olur he hahaha. Peki bunlar kim reyiz, Lütfü'nün yerine geçen Yahudi ajanlar mı? :d

Son olarak da ben troll bir kısım göremedim. Yani ne bir burun kıvırma ne bir gülümseme var. Tam tersine eller havaya kalmış, suratta büyük bir telaş var. Bak yapma böyle :d @Alpamis

Kanka ne diyorsun? Monet'in yüzü ve Luffy'nin yüzü aynı gibi troll mü bu sahnede? Yani Monet korkmadı diyebilir miyiz? :D

[/QUOTE]
Luffy'nin değil de, Oda'nın trollüğü deseler kabul edeceğiz zaten. Bu hareketler Luffy'nin saf kişiliğine uygun deseler, yine sorun yok. Yanlış yerden giriyorlar. :D
Şurada Luffy resmen çaresiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık