Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendi aranızdaki ''Ya kanka Oden ne muhteşem bir adam ya'' '' Di mi ya valla öle lan'' gibi birbirinizi gazlama çalışmalarını diyorum ya. Siz bile anca bu şekilde ikna oluyorsunuz gibi adamın muhteşemliğine(!). Gerçi 2-3 bölüm önce sattığınız adamın, o bölümde kızdığınız durumlara benzer davranışlar göstermesi de işin cabası. :D
Birbirimizi gazlamaya çalıştığımızı düşünüyorsun yani. İyi de, bu tamamen senin algınla alakalı bir durum. Ben ne hissettiysem onu yazıyorum. Sen gelmiş diyorsun ki; durumu normalleştirmeye çalışıyorsun, gazlıyorsun. Sonra bu hayallerine inanıp buraya yazıyorsun, biz de bunların gerçek olmadığına seni inandırmaya çalışıyoruz. :/
2-3 bölüm önce kimseyi satmadım. Spoiler yorumda, o anki duruma göre sallamıştım sadece. O anki durum ile şu anki durum da bir değil. Bu da senin algınla alakalı.
Seninle ne yapacağız bilmiyorum reis ya. Her bölüm aynı muhabbetler. :D

Oden yerine Zoro olsaymış bu kadar sürmezmiş bu olanlar.
Ulan adam 100 kat daha zorlu şartlarda anında Oroçi'yi öldürmeye kalktı ve öldürecekti kızın hayatı tehlikede olmasa. Azıcık Zoro'dan delikanlılık öğrensin, boş beleş herif.

Üye silindi 1004

Orochi: Yani ülkeni talan ettik. Halkın köpek gibi karın tokluğuna çalışıyor. Kaido inanılmaz sanayi bölgeleri kurdu seri üretim yapıyoruz. Karlılık tavan yaptı. Ama beş yıl sabredersen gemi yapıp gidecek Kaido. Çok sıkıntı olmaz altı üstü beş yıl.

Bitmedi bitemedi bitmek bilmiyor tsubasanın attığı bir şutun iki bölüm boyunca havada gitmesi gibi ölmüyor ölemiyor adam.Tamam yaptığı büyük fedakarlık tamam serideki en dramatik ölüm bu adamın ölümü olacak,tamam adamın billurlara heykel yetmez ama kardeşim neden bu kadar uzatılıyor şunu bu kadar sündürmesen birkaç bölümde anlatsan şu idam sahnesi ve yaptığı fedakarlık serinin en efsane anı olacak ama sırf bu uzatma yüzünden gına geldi artık...Şimdi o 1 saatlik zaman rahatlıkla kafadan 2 bölüm daha yer...

Orochi: Yani ülkeni talan ettik. Halkın köpek gibi karın tokluğuna çalışıyor. Kaido inanılmaz sanayi bölgeleri kurdu seri üretim yapıyoruz. Karlılık tavan yaptı. Ama beş yıl sabredersen gemi yapıp gidecek Kaido. Çok sıkıntı olmaz altı üstü beş yıl.
Karına ve çocuklarına öldürme amaçlı saldırdık bacağını yaraladık, babanı yüksek ihtimalle öldürdük ki sen de böyle düşünüyorsun, halkı çok zorlu çalışma şartlarında köle gibi kullanıyoruz ve bu insanlar çalışırken ölüyor, ülkeni 19. yüzyılın belçikasının afrikaya yaptığından beter hale getiriyor ama du, Kaido gemi yapsın gidecek LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Kendi aranızdaki ''Ya kanka Oden ne muhteşem bir adam ya'' '' Di mi ya valla öle lan'' gibi birbirinizi gazlama çalışmalarını diyorum ya. Siz bile anca bu şekilde ikna oluyorsunuz gibi adamın muhteşemliğine(!). Gerçi 2-3 bölüm önce sattığınız adamın, o bölümde kızdığınız durumlara benzer davranışlar göstermesi de işin cabası. :D
Peki Neden birbirimizi gazlayalım ki bunun bize ne yararı var anlamadım :D

Odenin, Kaido’yu gömmesi çok üzmüş seni çörekçiii :D

Oden, Orochi'ye inandıysa saf bir karakterdir. Ancak bu onu kötü bir karakter yapmıyor. Ayrıca dans etmesinin sebebi yüz binlerce insanı kurtarmak içinmiş. Desen ki, vatanları için savaşırken ölsünler, ne var bunda. Savaşırken de ölmüyorlar ki. Ayrıca onları kurtarmak için bir fırsatı var ve bunu yaparken kendisi hariç kimseye bir şey olmuyor. Sadece kendi gururu eziliyor. Bunu yapmasa bu sefer de bencil diyecektiniz. Gururundan dolayı yüz binlerce kişinin ölümüne neden oldu. Şrfsz Oden. :D

Oden, Orochi'ye inandıysa saf bir karakterdir. Ancak bu onu kötü bir karakter yapmıyor. Ayrıca dans etmesinin sebebi yüz binlerce insanı kurtarmak içinmiş. Desen ki, vatanları için savaşırken ölsüler, ne var bunda. Savaşırken de ölmüyorlar ki. Ayrıca onları kurtarmak için bir fırsatı var ve bunu yaparken kendisi hariç kimseye bir şey olmuyor. Sadece kendi gururu eziliyor. Bunu yapmasa bu sefer de bencil diyecektiniz. Gururundan dolayı yüz binlerce kişinin ölümüne neden oldu. Şrfsz Oden. :D
Gazlama reis.xd

Yalnız bazen sonunu düşünmeden saldırmak gerekiyormuş, en azından 5 sene inanmak yerine Hyogo'yla saldırı planı yapabilirdi. Gerçi hain olduğu için o planda yatardı ama olsun. Bir şeyler yapması gerekiyordu 5 sene içerisinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık