Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 971: Haşlanma Cezası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence bencilce söylenen bir sebep. Orada ağlayıp yakınmaları lazım. Durup söylenmeleri değil. Onların bulunduğu hale bak.
Bizimkilerin Raizo'nun yaşadığını öğrendiğinde verdikleri tepki daha sağlam ve inanılmazdı.

Birde bu 9 çöpün Oden kazana girerken verdiği tepkiye bak. Benim için bittiler ya bana bunun açıklaması olamaz.
Yav adamlar nereden baksan dehşet içinde. Kanları donmuş vaziyetteler. Oden'in emrine uymaktan başka bir şey yapmadılar. Ki bu sayıda okuduklarımız daha olayın ilk 4-5 dakikası. Elbette ağlayacakları zaman da gelecek, günümüzdeki hallerinde bile adamın adı geçince gözleri doluyor ama henüz zamanı değil. Luffy ve arkadaşları gibi değil bu adamlar. Oden onların efendisi ve katiyen kazana inmemelerini söyledi. Belki ilerleyen dakikalarda karşı çıkıp inmek isteyenler olacaktır ama orada da muhtemelen Oden 20 yıl sonra Wano'nun kapılarının açılması gerektiğinden bahsedip ikna edecek bir şekilde.

9 Kın Oden'in sözünü boşa çıkarmayalım deyip bir gazla yağa doğru ilerlerken Oden onların yürüdüğü platformu alıp onları taşıyor. İnip Odeni yukarı almak istediklerinde Oden bu bir emirdir diyor. Orada 1 saat kaynar yağa dayanabilecek tek kişi Oden onları taşımak değil mesele. Bir ikisi yardıma gitseler hiç bir faydaları olmadan geberip giderler muhtemelen. Orada hepsi birden karşı koysalar ölmekten yine kurtulamazlar. En mantıklısı neyse o olmuş. Buraya gelene kadar dünya kadar mantıksızlık var. Böyle güzel bir sahne için bu bölümde bu kadar zorlama olsun artık.

Herkes aynı muhabbeti yapıyorsa bir sorgulamalısın kendini. 2. Kez diyorum bu sana özel bir durum da değil. Böyle sinirleniyorum laflarını falan geçiniz. Her şey mangada çizilmiş diyorsun sonra dönüp Oden tek yemedi diyorsun. Bu körü körüne karakteri savunmaktır işte.
Herkes bana yapmıyor genel olarak yapılıyor yılların olayı bu :/

Haahahah Körü körüne Oden savunduğumu iddia ettiğin şeye bak ya. Adam savunma halinde bile değil arkası dönük yahu. Hayır bir de karşı açıdan senin düşünce yapında bakılınca sen de körü körüne Kaido savunmuş oluyorsun ki; şu an forumun büyük çoğunluğu Kaido’ya laf ediyor farkındasın değil mi? Yani bana dediklerini sen yapmış oluyorsun körü körüne adam da savunan sen oluyorsun ve karakterden soğutanda diyeceğim ama Kaido denilen ezikten çoğu kişi soğudu zaten. Yani bütün bu dediklerin tamamen senin uydurman. Neyse Millet bölüm yorumluyor o yüzden susalım en iyisi. Sende soğumaya devam et.

Yalnız şu hezimetten sonra 9 Kın üyelerinin zaman atlaması yapmayan üyeleri hırs yapıp deli gibi güçlenmiş olmalı ya. Bakalım nasıl bir performans sergileyecekler Onigashima'da.

Luffy önce Shanksa gider yaptı "seninkileri yenecek tayfam olacak" dedi
WBye birebirde posta koydu "kimsin lan sen, korsan kral ben olacağım" dedi
Big Momı bildiğin dürttü tekerine çomak soktu
"İstesem seni de alırdım ama şimdilik en iyi adamını alıyorum ve gidiyorum" dedi ve gitti
AMAAAAAAA
Kahpelik abidesi Kaidonun gariban halka ne yaptığını ve Kyros-Oden benzerliğini bu arcta da direk yaşadığı için (bakın yaşattığı için demiyorum) Kahpe kaido (Doflamingo gibi) direk ertelemesiz bir şekilde düşecek:mincika:
Ve artık yonkolar eskide olduğu gibi dört olacak
Big Mom
Shanks
Teach
LUFFY:mincika:

Oden'in kazana girerken verdikleri tepki çok basit.
9 kın, seni biz taşıyalım diyorlarmış. Şu saatten sonra ne emri ya, saçmalık. Ee atlayın o zaman ne duruyorsunuz. Atlayın da onu çıkarın yukarı. Ya da ölün beraber. Ne emri ya. Rezillik.

Geçiyoruz. Oden bu aptalları taşıyor. Canı yanıyor bunlar utanmadan Raizo aman ölüp bayılacağım triplerine giriyor. Denjiro sıcaklık artmasın batmayalım diye kımıldamayın diyor.

Sana bunlar çok mu normal geliyor. Birinden akan gözyaşı yok yahu. Acayip sinir oldum. :of:
Tek ağlayan Shinobu.
Shinobu'ya bunları söyleyecek son kişi sensindir derdim. Ne oldu sevmeye mi başladın karekteri :D O söyenen sözlerin amacı Oden'in gücünü göstermek için. Emrine uymasalar Oden'in idealini kim bu zamana kadar taşıyabilirdi? Tamam ölsünler de belki hapiste anlaştı bunlar. Momo,Toki ve Hiyoriyi kurtarma işini kim yapacak? Bu Wano Kapılarını kim açacak? Görev dağdan ağır ölüm tüyden hafif. Ölmek zor değil ki. Ha şu var Zou'da bizi hayatta tutan tek şey Oden samanın son sözleriydi. Bu adamlar Odenin bu kadar sorumluluk yüklemesine rağmen ölümü seçselerdi Ace'e yapılan hakaretin bin katını yerlerdi. İbrahim Tatlises (hiç sevmesem de ) ne demiş. Herkes kendine yakışanı yapar. Tamam 9 kını eleştirelim. Güçsüz diyelim. Sanji gibi güçsüz doğduğum için özür dilerim demesini bekleyelim. Ama adamların sorumluluğu ölümden çok daha ağır. Bunu da bilelim.

9 Kın Oden'in sözünü boşa çıkarmayalım deyip bir gazla yağa doğru ilerlerken Oden onların yürüdüğü platformu alıp onları taşıyor. İnip Odeni yukarı almak istediklerinde Oden bu bir emirdir diyor. Orada 1 saat kaynar yağa dayanabilecek tek kişi Oden onları taşımak değil mesele. Bir ikisi yardıma gitseler hiç bir faydaları olmadan geberip giderler muhtemelen. Orada hepsi birden karşı koysalar ölmekten yine kurtulamazlar. En mantıklısı neyse o olmuş. Buraya gelene kadar dünya kadar mantıksızlık var. Böyle güzel bir sahne için bu bölümde bu kadar zorlama olsun artık.
+1. Zevk almaya bakmak lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık