Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla hacım ben iki karakteri de sevmem. Ama durum bu şekildeyse her ikisi de yapması gerekeni yapmış o zaman. Birisi çocuğu ile dikkatini dağıtmış, diğeri ayyaşken/uyurken öldürmeye niyetlenmiş? Dışarıdan bir gözle baktığımızda durum bu yani.
Kaido'nun 5 yılda saflarına ne kadar fazla güç kattığını biliyordur Oden. Bu yüzden de şansının daha fazla olması için sürpriz bir saldırı yapmak istiyor. Muhtemelen ordu ile uğraşmadan direkt mekanına girmeyi planlıyordu. Elindeki kemik tayfayla bu işin üstesinden gelmesinin en mantıklı yolu buydu çünkü. Tabii bu adamlar ninja değil. Oden'in dövüş ve olaylara yaklaşım stili de az çok belli. Kaido'nun yatağına kadar 11 tane adam parmak uçlarına basarak gidip gidip mışıl mışıl uyuyan Kaido'nun gırtlağını kesecek halleri yoktu nihayetinde. Oden Kaido'nun alkolik olduğuna dair namını duymuş, böyle namı olan bir adamın bu kadar hazırlıklı bir şekilde karşısına çıkmasına şaşırdı işte. Çok fazla anlam yüklememek lazım bence.
Benzer bir ifadeyi animede Luffy'e vururken takınması çok üzücü . Yalnızca animeyi takip edenler çok şey kaçırıyor :(
Animede az kalsın ölüyordu Kaido ya :D

Benim anladığım kadarıyla; öyle sarhoşken, kendinde değilken falan öldürmekten bahsetmiyor. Büyük çapta bir savaşa girmeden, direkt Kaido'yu indirmekten bahsediyor.

Kaido'nun 5 yılda saflarına ne kadar fazla güç kattığını biliyordur Oden. Bu yüzden de şansının daha fazla olması için sürpriz bir saldırı yapmak istiyor. Muhtemelen ordu ile uğraşmadan direkt mekanına girmeyi planlıyordu. Elindeki kemik tayfayla bu işin üstesinden gelmesinin en mantıklı yolu buydu çünkü. Tabii bu adamlar ninja değil. Oden'in dövüş ve olaylara yaklaşım stili de az çok belli. Kaido'nun yatağına kadar 11 tane adam parmak uçlarına basarak gidip gidip mışıl mışıl uyuyan Kaido'nun gırtlağını kesecek halleri yoktu nihayetinde. Oden Kaido'nun alkolik olduğuna dair namını duymuş, böyle namı olan bir adamın bu kadar hazırlıklı bir şekilde karşısına çıkmasına şaşırdı işte. Çok fazla anlam yüklememek lazım bence.
Çok fazla anlam yüklediğim yok ya. Benim açımdan herhangi bir şey ifade etmiyor zaten. Benim için varsa yoksa Luffy.:D Okuduğumda tam olarak anlamadığımdan sordum. ''Drinking yourself to sleep'' Burası kafamı karıştırdı.

Niye bu kadar hazırlıklısınız? Nasıl bildiniz?
Yiyip içip yattığın o adaya senin kelleni almaya geliyordum.
Böyle bir savaşa girmeyi beklemiyordum.
Eyv.

Bu durumun acilen açıklanması lazım bence de. Yoksa tencere-kapak durumuna gider bu olay.:(
valla reyiz japoncasında da aynı şey yazıyor.

shutousukiyashineeka? oo hazırlıklısın ha? nazewakatta? biliyor muydun anomujintoude o ıssız adada sakeonondewateru içip içip sızarken omaenokubio kelleni kirini kesmeye ikutokorudatta geldiğimi :T

al bari görsel de koyam, ilgilenen varsa :d

valla reyiz japoncasında da aynı şey yazıyor.

shutousukiyashineeka? oo hazırlıklısın ha? nazewakatta? biliyor muydun anomujintoude o ıssız adada sakeonondewateru içip içip sızarken omaenokubio kelleni kirini kesmeye ikutokorudatta geldiğimi :T

al bari görsel de koyam, ilgilenen varsa :d
Saolasın Twei. Seni de uğraştırdık ama durum farklıymış.:)

Bu arada Japoncasına nasıl ulaştın? ''shutousukiyashineeka'' şu kısımlardan bahsediyorum.

Saolasın Twei. Seni de uğraştırdık ama durum farklıymış.:)

Bu arada Japoncasına nasıl ulaştın? ''shutousukiyashineeka'' şu kısımlardan bahsediyorum.
youtubea one piece 970 japanese yazdım, slayt şeklinde sayfaları geçen birini buldum, lazım olan kareyi durdurup buraya yazdım :d

yalnız bu yaptığım çevirilerin profesyonel bi tarafı yoktur, bekli gerçek anlamından saptırdığım şeyler olabilir. amatörden hallice bi okuyucuyum ben.

youtubea one piece 970 japanese yazdım, slayt şeklinde sayfaları geçen birini buldum, lazım olan kareyi durdurup buraya yazdım :d

yalnız bu yaptığım çevirilerin profesyonel bi tarafı yoktur, bekli gerçek anlamından saptırdığım şeyler olabilir. amatörden hallice bi okuyucuyum ben.
Güzel yöntemmiş.:D Benim aklıma hiç gelmezdi açıkçası.

Haydaaaa Oden de çakallık peşindeymiş işe bak... Hocam tarafsız bir çeviri bekliyoruz. :( Oden sevginin sana hata yaptırmasına izin vermezsin değil mi? :( @Smoker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık