Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oden haksız yere ezildiği için onun yanındayım.
Kişilik tartışılır da güç anlamında haksız yere ezildiğine eminim.Adam 7 kez yenilmiş 18 kez yakalanmış yonko ve marineye kafa atmış Kaido’ya bilinen tek yarasını vermiş.Şu saydıklarım verememiş yani.Forumun Oden’i güç anlamında öve öve bitirememesini beklerdim ama tersi oldu bence.

Üye silindi 1004

Kişilik tartışılır da güç anlamında haksız yere ezildiğine eminim.Adam 7 kez yenilmiş 18 kez yakalanmış yonko ve marineye kafa atmış Kaido’ya bilinen tek yarasını vermiş.Şu saydıklarım verememiş yani.Forumun Oden’i güç anlamında öve öve bitirememesini beklerdim ama tersi oldu bence.
7 kez yenilmiş ve 18 kez yakalanmış birine yara vermek açıkçası pek fazla şey ifade etmiyor.

O yüzden Oden'in yanındayım.

7 kez yenilmiş ve 18 kez yakalanmış birine yara vermek açıkçası pek fazla şey ifade etmiyor.
Eh madem birşey ifade etmiyor bende onu soruyorum o halde.Birşey ifade etmeyen bu kadar önemsiz birşeyi neden hükümet ve imparatorlar başaramamış.Nasıl idam ederlerse etsinler yara almamış yada kılıçlarla niye kesilmemiş yonko tarafından. @Smoker Kesinlikle doğru yoldasın.:good:

Üye silindi 1004

Eh madem birşey ifade etmiyor bende onu soruyorum o halde.Birşey ifade etmeyen bu kadar önemsiz birşeyi neden hükümet ve imparatorlar başaramamış.Nasıl idam ederlerse etsinler yara almamış yada kılıçlarla niye kesilmemiş yonko tarafından.@Smoker Kesinlikle doğru yoldasın.:good:
Ağzını yüzünü kırmışlar yine. Yonkou’nun yapamadığını yaptı Oden efsanedir demek anlamsız. Kaido çöpü gitsin kumda oynasın. Big Mom ya da Beyazsakal’ı kesmiş gibi coşmaya gerek yok.

Şu Kaido'nun ölemiyor oluşunu, Vegapunk niye incelememiş acaba. Nasıl merak etmezler. Onca kılıç, silah, giyotin ile ölmüyorsa bi yol ararlar dimi. Bilimsel şeylere başvurulabilirdi. :confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık