Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla Bu Oden abimiz 39 yaşında ölmüş. Yaşasaymış harbiden bir Yonko edermiş. Ortada bir dövüş var teke tek bir dövüş. Ve adam direkt rakibini yere indirip bildiğin canını almak için hamle yapıyor. Öyleki o hamleden önce adamları telaşla araya girip oyun oynuyorlar adama. Eğer bir taraf adil bir dövüşün ortasında kahpelik yapıyorsa kazanamayacağını anladığı için yapar. Kozuki Oden adam gibi yaşadı adam gibi de öldü. Kaido ise bildiğin Oroçi ve adamlarına can borcu varmış. Bir eziğe muhtaç olmuş yani. Kozuki Oden ve onun gibi yiğit olanlara selam olsun:a:

Bu ajan arkada kalan birisi yani 20 yıl sonraya gönderilen değil. Yine de Odenin büyük kandırılması hoşuma gitmedi. Kötü hissettiriyor.
Muhtemelen hain avatarındaki şahıs.Denjiro =Kyoshiro ve hain oydu bence.Sonradan pişman oldu ve Hiyori’ye yardım etti.Zoro’ya ben shogun köpeğiyim derken cezam bu yapmak zorundayım der gibi konuştu.Yani kendi suçluluk duygusuyla söylüyordu o lafları.İhanet ettikten sonra pişman olmuş ve oden ölmeden önce Orochi tarafında ajanlık yapmasını söylemiş olabilir.

Muhtemelen hain avatarındaki şahıs.Denjiro =Kyoshiro ve hain oydu bence.Sonradan pişman oldu ve Hiyori’ye yardım etti.Zoro’ya ben shogun köpeğiyim derken cezam bu yapmak zorundayım der gibi konuştu.Yani kendi suçluluk duygusuyla söylüyordu o lafları.İhanet ettikten sonra pişman olmuş ve oden ölmeden önce Orochi tarafında ajanlık yapmasını söylemiş olabilir.
Ama kyoshiro benzemiyor fazla ama olabilir.

Valla Bu Oden abimiz 39 yaşında ölmüş. Yaşasaymış harbiden bir Yonko edermiş. Ortada bir dövüş var teke tek bir dövüş. Ve adam direkt rakibini yere indirip bildiğin canını almak için hamle yapıyor. Öyleki o hamleden önce adamları telaşla araya girip oyun oynuyorlar adama. Eğer bir taraf adil bir dövüşün ortasında kahpelik yapıyorsa kazanamayacağını anladığı için yapar. Kozuki Oden adam gibi yaşadı adam gibi de öldü. Kaido ise bildiğin Oroçi ve adamlarına can borcu varmış. Bir eziğe muhtaç olmuş yani. Kozuki Oden ve onun gibi yiğit olanlara selam olsun:a:
O mane maneyi kullanan kişinin baştan beri Kaido'nun adamı olma ihtimali de var. İlk önce bunu gönderip sonra kendisi onun arkasından gelmiş de olabilir.

O mane maneyi kullanan kişinin baştan beri Kaido'nun adamı olma ihtimali de var. İlk önce bunu gönderip sonra kendisi onun arkasından gelmiş de olabilir.
Kadın doğrudan Oroçi'nin akrabası, yani onun için menfaat indeksinde Kurozumi Hanesi, Kaido'dan önce gelir. Ancak büyük ihtimal Shiki'den ötürü bağı vardır Kaido ile.

Zaman algısında bir problem mi var acaba ? 20 yıl önce Odeni çorba yapıyorlar. 4 yıl öncesi K.K. ıdam ediliyor. kk idam edildikten tam 20 yıl sonra bizim lütfü yola çıkıyor. 2 yıl timeskip oldu. Bizimkiler 2 yıldır mi yolda ?

O değil de hain falan diyoruz ama bu Oroçi tarafından iki meyve çıktı tanıdık. Belki de hain yoktur ve tanıdık bir meyve daha vardır; görünmezlik meyvesi kullanan biri olabilir belki.

Beğenmedim. :artiz:

Hile olmasa Oden, Kaido'yu öldürüyormuş. Hem de güya invincible hali 20 sene önce varken de.
Ezik yonkou adamı yenmek için değil, adamın elinden canını kurtarmak için komplo kurmuşmuş.

Bu arada bu bölümden öğrendik ki cidden hain Law'muş. Kesin bilgi, önceden bilen arkadaşları tebrik ediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık