Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 970: Oden, Kaido'ya Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    202
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dize getirme, parçalara bölme vs tam nerede geçiyor acaba ? Olayda 2 hamle var, Kaido ejderha formunda açık hedefken Oden Kaidoyu kesmiş, Kaidoya koşarken de dikkati dağıtılıp tek yemiş. Dikkati dağılmasa da tek yemeyeceğinin garantisi yok. Kaido resmen sen vurursun dikiş atarlar ben vururum toprak atarlar demiş. Odenin G4 Luffyden tek artısı Kaidoya zarar verebilmiş olması. O da bana göre 1 vs 1 sayılamayacak bir durumda. Zira Kaido tam ejderha formunda olmasa Oden onu böyle yakalayamaz. :)
Kaido'nun kendisi diyor 5 yıl beklemem lazımdı sizi yenmek için diye. :) Orochi'nin kloncu nenesi olmasa Ejderha döneri yapıyormuş işte Oden. Tek hamlede coşkuyu vermiş göz bebekleri kaybolmuş Kaido'nun. Bir tane daha vurmaya giderken nene devreye giriyor. Kaido da fırsattan istifade indiriyor işte. Ki orada Kaido'nun indirdikten sonra suratının aldığı ifade bile her şeyi anlatıyor.

Ejderha formunda olmasaydılara gireceksek, Oden de Kaido'dan önce bir milyon samurayla kapışıp enerjisini boşa tüketmeseydi kim bilir neler olacaktı...

Kaido'nun kendisi diyor 5 yıl beklemem lazımdı sizi yenmek için diye. :) Orochi'nin kloncu nenesi olmasa Ejderha döneri yapıyormuş işte Oden. Tek hamlede coşkuyu vermiş göz bebekleri kaybolmuş Kaido'nun. Bir tane daha vurmaya giderken nene devreye giriyor. Kaido da fırsattan istifade indiriyor işte. Ki orada Kaido'nun indirdikten sonra suratının aldığı ifade bile her şeyi anlatıyor.

Ejderha formunda olmasaydılara gireceksek, Oden de Kaido'dan önce bir milyon samurayla kapışıp enerjisini boşa tüketmeseydi kim bilir neler olacaktı...
5 yıl beklemem lazımdı derken dambıl çalışmaktan mı bahsediyor yoksa adam toplamaktan, ülkeyi zayıflatmaktan mı ? :)

Ejderha döneri derken ? Açık ve büyük hedefte bile uzuv alamamış Oden. Gayet yüzeysel bir kesik atıyor, kaidonun bakışı ise olayı dramatikleştirmek için olayın ani gelişimini göstermek için çizilmiş bir kare. :)

Beni de kendimden şüpheye düşürdün le. Düşünüyorum ben de kendi kendime Ne ara Kaido'dan tek yiyen Luffy Oden'den güçlüdür demişim diye?

Öyle bir şey dememişim değildir diye belirtmişim ve bu arc geçer diye belirtmişim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık