Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jack'den dayak yiyecek adamı varsa intihar etsin zaten Moria. Gözüktüğü günden beri dayak yiyor Jack.
Jack yok ki bile siluette, vivre ayağı doğru ise de 2 3 yaşında falan. Doftan ceyrek yiyen Oars gibi 10 adamı olsun hadi. Kaido yine tek alır.

Moria reise 3v1 yapmışlar Kaido King Queen. :gamyon: Reis ölmemiş

Tamam işte ya Dressrosa Arc vol2
Gerçek kral benim dedi Doflamingo ve herkese bakın kralınız Riku bu kadar kötü dedi ve Sugar'ın meyvesi sayesinde de hafızalara hükmetti
Çünkü sahtekarlığa bir kılıf lazımdı

Şimdide Orochinin sahtekarlığına iki güzel kılıf taklit ve bariyer meyvesi ha üstüne birde güçlü birisi lazımdı o da Kaido oldu

Luffy klasik olarak önce geçmişi temizleyecek, sonrada Kaidoyu:artiz:

Üye silindi 1004

Jack yok ki bile siluette, vivre ayağı doğru ise de 2 3 yaşında falan. Doftan ceyrek yiyen Oars gibi 10 adamı olsun hadi. Kaido yine tek alır.

Moria reise 3v1 yapmışlar Kaido King Queen. :gamyon: Reis ölmemiş
Görselde King'i gördüm ama Queen'i göremedim. Ama üçe tek olsa net ölürdü Moria vücudu dayanmazdı.

Adama çizilen imaj bir sayıda çöpe gitti ya la! Oden'e karşı bir hayranlığım olmamasına ve Sanji'yle ilgili saçmalıklara rağmen ben bile şok oldum.

Kata ile Kaido arasında uçurum var.Normal.Sağ kollarla imparator arasında makas açık.4 katından fazla ödülü var Kaido'nun.Bu ne demek 4 tanesi birden gelsin birşey yapamaz demek.Boşuna tayfaların toplam ödülü şu diye vermiyordu Oda.

Base Luffy'e üstünlük kuruyordu Katakuri.Ki bunda da birşey yoktu kraker de yaptı onu.Boundman formunda ise üstün taraf Luffy'di.

Snakeman kafa kafaya gitti sadece.O da hız üzerine kurulu olduğu için vurabildin mi vuramadın mı mücadelesine dönüştü.En sonunda bunu da umursamadılar kafa göz giriştiler.

Bence takipçi Kata'yı gözünde çok büyüttü.Adamın en büyük olayı dokunulmaz olmak zaten.Onun dışında Base Luffy üst düzey lig için sıkıntı yaratan bir form değil o ligin adamları tokatlasın bir zahmet.Yeni hakiyle adam oldu şimdi o Luffy.G4 dışında o ligin aşağısındaydı.
Boundman'in Katakuri'den üstün olan tek tarafı fiziksel gücüydü yalnız.Millet gözünde büyütmüyor sen çok küçümsüyorsun.Luffy adamın k.haki kullanamayan haline baskın geldi diye ondan güçlü olmuyor.Adamın en büyük özelliği o k.hakisi zaten.Luffy de dragon Kaido'yu dövdü ne oldu sonra ?

Üye silindi 1004

Adama çizilen imaj bir sayıda çöpe gitti ya la! Oden'e karşı bir hayranlığım olmamasına ve Sanji'yle ilgili saçmalıklara rağmen ben bile şok oldum.
Sanji'nin kaşesi düşük saçmalıkları göze batmıyor. Oden'in CV yıldızlar geçti gibi. Oden'in CVsini alıp gerçek hayatta bi işe girmeye çalışsam üst kademeden girerim. Böyle bir karakterin dışkı yoluna Niyazi olması rezillik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 35)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık