Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fandasın getirdi konuyu oraya.:( Takılıyorlar eğlencesine sonra düşüp kafa göz yarıyorlar biz suçlu oluyoruz.
La ben şaka ile karışık yazdım. Hemen geldin beleş falan diye girdin olaya. Bir de beni mors etmiş gibi kendinle gelin güvey oluyorsun. Her konuya yetiş ya Luffy ya da yetiş ya Zoro yazan ben değilim :D

valla öyle :S oysa bunun için genel tartışma var. bence konuyla alakasız mesajları silebilirsin :)
Her bölümde olan şeyler aslında. Bir yasak falan da yok da, sıkıldığım için yazdım öyle. :/
Fandasın getirdi konuyu oraya.:( Takılıyorlar eğlencesine sonra düşüp kafa göz yarıyorlar biz suçlu oluyoruz.
Kimin getirdiği önemli değil ya. İlk Luffy'den bahseden de sensin mesela. O da sana takılınca mevzu uzamış. :D
Biraz Oden konuşun. Üzülüyoruz burada. :üzgünüm:

Luffy'nin G4 unun yakıtı haki diyorduk. Siz boşa beleşe power up diyordunuz. Şimdi bu yorumlar ironik olmuş. Fuji'nin ciddi olduğunda neler yapabileceğini az çok biliyoruz sana göre çok ciddi olsun. Bu yorumlarda ilerde değişir. :D Sonuçta eğriye zamanla doğru dediğinizi hep görüyoruz.
Aynı şey değil.G4 bir otomatik silah gibi.Mermileri var haki olarak.Sıkıyorsun bitiyor.Ne kadar haki lazım olduğunu biliyorsan sorun yok.Formu kapat yoluna bak.Ayrıca hiçbir zaman haki üstüne kurulu olduğu söylenmedi.Dressrosa için sadece o haldeyken şu an çok haki harcıyor dendi.Dressrosa'ya özgü de olabilir.

Ama kılıcı eline alan kılıcı atmaya kalkışsın bakalım onu sömürmeden bırakıyor mu Enma.Zoro hakimiyet sağlamasa koluna elveda diyecekti.Atması da işe yaramaz iş işten geçerdi.G4 çok daha avantajlı birşey.3 kılıç tekniği yaparken o kılıcı kullanmak zorundasın ama meyve kullanırken g4 kullanmak zorunda değilsin.

Her bölümde olan şeyler aslında. Bir yasak falan da yok da, sıkıldığım için yazdım öyle. :/

Kimin getirdiği önemli değil ya. İlk Luffy'den bahseden de sensin mesela. O da sana takılınca mevzu uzamış. :D
Biraz Oden konuşun. Üzülüyoruz burada. :üzgünüm:
Yetiş ya Luffy dedim. Kaido ve Orochi öyle ya da böyle Oden'i mahvetmisler. Bu hüzne o son verecek.

Herkes Semimaru yonkou seviyesi demiş de adamın yaptığı bir şey yok ki parmaklarını kıpırdatıp bariyer açıyor. Bu adamı yonkou seviyesi yapan şey nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık