Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 969: Aptal Lord

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido en güçlü falan değil. Orada buradan çok daha net bir halk anlatımı vardı ancak karakterini sunumuna ilişkin "halkın gözünden Kaidou" anlatımı vardı. Foruma üye olduğumdan beri ısrarla bunu söylüyorum. Tabi aksi çıkabilir ama Kaido ve Oden'in durumu WB'nin Mihawk'ın ünvanı aynı değil. O gün şiddetle en güçlü Kaido diyenler bahsini BM'ye Shanks'e Teach'e yatıracak : ))

Burada da halkın gzündeki en güçlü adam bir anda dansöz oluyor vurgusu var.

En azından ben ikisi için de böyle düşünüyorum : ))
Narrator halk gözü ile en güçlü diye söylese de Kaido ile BM, Roger ve WB gibi denkler. Dediğin gibi doğru diyelim.

Kaidonun unvanı gibi bu Oden de aynı sanırım.

Bariyer meyvesinin veya Buggy'nin meyvesinin hakili saldırılardan da etkilenmemesi serinin mantığına aykırı saçma sapan mevzulardır da oradaki olay zaten bu değil.
Değil. Hakili bir saldırı gelmeden Buggy kendini bölerse hakili saldırı işlememiş olur. Boşluğa haki dokundu diye Buggy'nin hasar alması daha mı mantıklı :d o zaman Katakuri'nin meyvesine de laf atmanız lazım. Sakazuki de Marineford'da bu olayı yaptı, ona da laf etmeniz lazım.

Değil. Hakili bir saldırı gelmeden Buggy kendini bölerse hakili saldırı işlememiş olur. Boşluğa haki dokundu diye Buggy'nin hasar alması daha mı mantıklı :d o zaman Katakuri'nin meyvesine de laf atmanız lazım. Sakazuki de Marineford'da bu olayı yaptı, ona da laf etmeniz lazım.
Dostum saldırı gelmeden logia savunması yapar gibi alanı boşluk bırakmak başka, saldırıyı yemesine rağmen ben zaten kesilmiyorum ki deyip hasar almamak başka. Benim dediğim şey darbeye maruz kalıp da etkilenmeme ihtimali zaten.

Dostum saldırı gelmeden logia savunması yapar gibi alanı boşluk bırakmak başka, saldırıyı yemesine rağmen ben zaten kesilmiyorum ki deyip hasar almamak başka. Benim dediğim şey darbeye maruz kalıp da etkilenmeme ihtimali zaten.
Tamam da Buggy'nin meyvesi vücudunu ayırıp dağıtmasını sağlıyor. Buna haki ile parçalara dokunmadan nasıl hasar vermeyi bekliyorsun ki?

Yaşlı adam bariyerin içinde değil, olsa Oden onu kesip çıkardı. Muhtemelen bariyerin yüzey alanı sınırlı. Devasa bir küre veya duvar yapılamayabilir ama bu diğer hususu ortadan kaldırmıyor. Hakiden etkilenmemesi hala saçma. Adam pat diye seni küreye alıyor ve çıkamıyorsun. Asıl böyle hakinin bir önemi kalmıyor. Ömrünü hakiyle tüketsen küreden çıkamazsın, hiç mantıklı değil açıkçası. :)
Orada üç kişi de kürenin içinde. Sen daha sahneyi anlamışsın, bir de tartışmaya giriyorsun.

Haki gerçek bedene ulaşabiliyor diye açıklamalarında geçmişti.Eğer bu sadece logialar için geçerli olursa çok saçma olacak.Ayrım yapılması saçma yani.O gerçek bedene vurabiliyorlarsa hangi meyveyi yediğinin önemi yok.Luffy’e de ulaşıyorlar.Tabii Buggy o meyveyle sürekli temastan kaçabilecek şekilde kaçabiliyorsa problem kalmaz.Bin parçaya bölünüp gözlem hakiyle anında dağılmak gibi mesela.

Tamam da Buggy'nin meyvesi vücudunu ayırıp dağıtmasını sağlıyor. Buna haki ile parçalara dokunmadan nasıl hasar vermeyi bekliyorsun ki?
Ne dediğini tam anlamadım ama Buggy'nin meyvesinin süpersonik hızlarda kendi kendine ayrılıp saldırıyı boşluğa denk getirmek gibi bir olayı yoksa, hakili saldırılar ile Buggy'i kestinmi gene hiçbir şey olmamış gibi bölünmesi ama hasar alması lazım. Kan çıkar mesela o bölgeden zarar görür, olması gereken budur bana göre

Sugar, Perona, Bonney gibi insanlarin meyvesi muhtemelen yonkoyu da etkiliyor. Meyveleri kişiye göre kismiyordur.

Buggynin meyvesinin ana olayi da kesilememesi. Haki ile de kesildigini sanmıyorum. Zayıflığı var zaten ayaklari sabit olmasindan ötürü.

Meyve denen meret güçlü bir şey. En haxleri de zayiflara veriyor zaten

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık