Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"But until the day Joy Boy someday reappears, they must open Wano’s borders! This must be the answer Oden learned at Laugh Tale."

Şu cümle cidden doğru çeviriyse mesih kıvamına getiriyor mevzuyu. Kehanete gel.

Ya zaten Luffy'e laf eden yok. Yani en azından ben bir şey demedim. Ha Luffy ha Joy Boy. Fark etmez :D.
Şimdiye kadar kaç tane mesih olacağını iddia eden karakter geldi geçti. Luffy bir kez bile sevgi, dostluk, xalqların kardeşliği şiarıyla dövüşmedi hatırladığım kadarıyla. Son savaşta bile aynısı olacak.
Ray bile ne anladıklarından emin değil.
Doff da kaido'nun iplerini tutuyorum diyordu. Her söylenene inanacaksak işimiz var.

İyi yedirilmiş lafından bahsediyorum.Reenkarne nasıl iyi yedirilir ?
Joy Boy ile benzerliklerine ve serinin işlediği kaderciliğe baksana. Luffy'deki plot armor bile bir yere bağlanır böyle çıkarsa. Kehanet edilmiş kaderin çocuğuydu, bu yüzden talih hep ona güldü. Küçük dokunuşlarla hep iyi şansa yönlendirdi. Ta'veren gibi bir şey olur Luffy.

Joy boydan bu yana geçen yaklaşık 800 yılda ne Rogerlar ne Wbler gelmiş geçmiştir Raftele kimler kimler gitmiştir... Hiç birinin yapamadığını Luffy yapacak.

Joy Boy ile benzerliklerine ve serinin işlediği kaderciliğe baksana. Luffy'deki plot armor bile bir yere bağlanır böyle çıkarsa. Kehanet edilmiş kaderin çocuğuydu, bu yüzden talih hep ona güldü. Küçük dokunuşlarla hep iyi şansa yönlendirdi. Ta'veren gibi bir şey olur Luffy.
O zaman Luffynin karakteri boşa çıkar.Ne anlamı olur şehirleri ülkeleri kurtarmasının.Reenkarne falan çıkmaz.Serinin başından beri Luffy farklı,kimseye benzemez işleyişi çok ağır idi.Eger çikartırsa çoğu şey gibi sonradan ekleme olduğunu düşünürüm ben.

Ya bu manga endistürisi hep böyle illuminatinin köpeği olmuşlar hep böyle gider bu mangalar, evangelistler almış ellerine borozanı çaldıkca çalıyorlar. Yıllardır manga okurum ama bu dönemler hepsi birbirine benzemeye başladı neyse dövüşlerle eğlenelim sonuçta adamların dini bu.

Üye silindi 1004

Ya bu manga endistürisi hep böyle illuminatinin köpeği olmuşlar hep böyle gider bu mangalar, evangelistler almış ellerine borozanı çaldıkca çalıyorlar. Yıllardır manga okurum ama bu dönemler hepsi birbirine benzemeye başladı neyse dövüşlerle eğlenelim sonuçta adamların dini bu.
Oha Dünya’nın sonu geliyor BattalGazi ilk defa Sanji dışında bir şey hakkında yazdı. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık