Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynen Luffy peygamberliğini Kid üzerinde de gösterdi evet.Secde etmemesi çok yanlış.Taskete Luffy diye ağlamalı idi low karakterler gibi.Duruşu bile yeter Kidin size.Saçma sapan çıkarımlar ile anca kendinizi avutursunuz.

Kid tayfasina dokunmayacak mangaka.Boyle bir planı olsa idi hapishanede teşekkür falan ettirirdi ama yine karakterinden ödün verdirtmedi.
Şahsen hapishane olayına kadar ben Kidd'den çok umutlu değildim. Ancak hapishane olayında hamurunu belli etti kendini. Hem sempati besledim hem de saygı duydum o noktada. Law, Bege gibilerinden ayrı bir yerde olduğunu belli etti Oda. Kendi yolumuza gidiyoruz deyip, basıp gitti. Rakip olarak kalacağının göstergesidir bu.

Garp a bırakması derin bi taktik aslında. Güçlenmesi için bıraktığı kesin ama bi de öbür yanı var. Denizcilerin içinde yetişmesi farklı imkanlar ve farklı bağlantılar sumacaktı ve op u buldu diyelim hükümet, denizciler ve dünya tarafından tamamen farklı bi etkileşimi tetikleyecekti. Hesaba katamadığı Ace in duygusallığıydı. Babasız büyümeyi geç babana şeytan denmesi ve Robin gibi yaşamasının büyük bi suç olması baskılandı. Ace de bağ kurabileceği bi aile aradı, önce tayfası sonra da WB gemisinde yer bulması, hızlıca duygusal bağ kurması onurunu daha da güçlendirdi. Sonunu getiren de bu oldu zaten. Roger bile yoldaşları olmadan harcanabilecek adam, sen kim köpek tiç in peşinden gidiyorsun it. neyse.
it oğlu it!

Uyardım ben sizi.
kiku-chan yine yemiş seni. Bölümde wb yok. Duygusal bölüm olacağı da zaten belliydi. Havadan sallamış.
Sen ilişkini gözden geçir bunla. Bizim de duygularımızla oynuyor.

Üye silindi 1004

Allah hem Roger'ın hem WB'nin belasını versin koskoca Oden'i ne biçim yalnız bırakmışlar.
Roger’la Edward “bilmem ne yap vatanını!!! gel bizle takıl” dedi galiba. Karıyı çocuğu bırakıp iki kıllı erkeğin peşinden koşmakla olmuyor sorumluluk. İşte adamı böyle öperler! Kaido az bile yapmış.

#Kaidoazbileyapmış

Herkes birilerini suçluyor ama kimsenin suçu yok aslında.
Roger yardım teklif etti, Oden kabul etmedi. Roger daha ne yapsın?
WB'den zaten ayrılmıştı. 1 yıllığına dedi, sonra ne oldu bilmiyoruz.
Oden, Wano'dan ayrıldığı için suçlanıyor. Adamın çocukluğundan beri amacı, hayali buydu. Okuduğunuz tüm korsanlar memleketinden ayrıldı. Geri döndüklerinde de Toki bile tehdit etti Oden'i;''Denize tekrar açılmazsan, senden boşanırım,'' diye.
Suçlu aramaya çalışacağınıza hikayeden zevk almaya bakın bence. Oda, suçluyu açıkça gösteriyor. Orochi ve o yaşlı cadı. Sonradan bunlara Kaido da ekleniyor. Bu yüzden, Luffyler de Orochi ve Kaido'yu indirmeye çalışıyorlar zaten.
Şu seriyi okuyanların neredeyse hepsi Roger, WB, Shanks üçlüsünden en azından birini seviyordur. Bu adamların üçü de Oden'e hayran. Başka da sözüm yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık