Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 968: Oden’in Geri Dönüşü

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    160
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biri kesin Shirahoshi, diğerini ben de çözemedim. Diğeri sanırsam Luffy , korsanlar kralından bahsetmiş olsa gerek.
Deniz Kralları Korsanlar Kralının gelişiyle neden ilgilensin :d bu bariz şekilde seçilmiş kişi göndermesi işte. Ha elbette tak diye değil, deneye yanıls, nesilden nesile aktarılan irade bazında.

Roger Korsan Kral olmak istiyordu.:D
Hacırt bi resmi çeviri çıksın bakalım, belki one pieceden bahsediyordur o lafında.

Nuh o kadar insanı alamaz sanki ya. Sadece balık adamlara yetecek büyüklükteydi.
Tabi Franky tamir ederken çok daha büyük bir şeye çevirir o zaman olabilir. Sunny denen çöpü Pluton'a çevirme teorileri vardı, Nuh'u çevirmek daha oturaklı olur sanki.
Nuh ile dediğin gibi BAA yıkılınca balıkadamları tahliye ederler ama Water7 olmalı Pluton başkan, inş öyle olur yani :d

Bence 2. kral luffy değil Momonosuke. Antik krallığın başında kozuki ailesi vardı. Dünyayı parcalara ayirinca wano biraz göğe yükseldi.

Acaba Oden Orochi'yi öldürebilecek mi?
Şuan yaşadığına göre :flaugh:. Kesebilir belki fakat kaidonun adamlarının araya gireceğini sanıyorum. King ya da queen gelebilir ya da durdurabilecek biri:bilmem:. Daha 5 yıl var gibi. Kaido da o zaman gelip öldürücek muhtemelen biraz daha vakit var ama arada neler yaşanır görücez. Roger reis'den sonra odanın fazla uzatacağını sanmıyorum en fazla 3-4 bölüm sürer tahminen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık