Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Akainu'nun ölmeyecekse dahi felç geçirip bir köşede sessizce tedavi edilmeyi beklemesi gereken sahnede Oda, tarihin en büyük mallıklarından birini yaparak Akainu'yu savaşa soktu ve herkesin içinden geçirtti. MF'deki en orantısız ve ayarsız muhabbetlerden biridir o.
Wb tarafından kafasında deprem patlatilmis, göğsü bisento ile yarılmış Teach hiç bir şey olmamış gibi kalkıyor da Akainu mu kalkamasin.Kalkamasa saçma olurdu.O zaman amiraller çöp olurdu.

Wb nin kendi akainuyu meyveyle alamadı,bide üstüne tayfaya girdi.Luffy i öldürmek istemese delik deşik olurdu wb nin tayfa.

Mesaj yazıp yazmama hususunda tereddüte düştüm resmen. Her dakika bildirim gelecek. Satranç turnuvasının en kritik yerinde yarım saat düşünen deliler gibi hissettim kendimi :D çekilir çile değil cidden.

Mesaj yazıp yazmama hususunda tereddüte düştüm resmen. Her dakika bildirim gelecek. Satranç turnuvasının en kritik yerinde yarım saat düşünen deliler gibi hissettim kendimi :D çekilir çile değil cidden.
Bildirimi kapatabilirsin. Konunun sağ üstünde Konuyu takip etmeyi bırak yazısına tıklarsan bildirim gelmez.

Shanks'ın gözünü nasıl yardığı da belli oldu bu bölüm, gidip Teach'e teklif etmiş sonra almış cevabını.

Vista güçsüz değil zaten. Vista daha tutmaya devam edebilirdi. Ancak çok da uzun süreli olmazdı. Mihawk'ın orada çok ciddi olmasını gerektirecek bir sebep yok. Adamın bireysel motivasyonu hariç, bir sebebi yok savaşmak için. Vista ise öyle değil. Ace'e ulaşmak için herşeyini verecek biri. Bu amaç farkından doğacak ciddiyet farkını anlamak çok zor olmasa gerek. Mihawk'ın tek bir isimli saldırısını görelim, sonra tekrar konuşalım.:ehe: Forumda apışıp kalan çok olacak.
Senin mantığına göre Mihawk'ın hayatında ciddi olmasını gerektirecek hiçbir bir sebep yok, ne bir amacı ne bir şey, ama bir gerçek var Shanks'tan özür dileyip daldığına göre ciddi olmasını gerektiriyor, ama karşısında Vista gibi bir cengaveri görünce gücü yetmiyor Daz Bones'a yaptığı gibi yenip geçmeyi.

Ben Mihawk'a her daim amiral seviyesi dedim, diyorum. Bunu o kadar çok yazdım ki illa denk gelmişsindir algı yapmayalım bu tarz tartışmak gereksiz. Savaşın durumunun bilincindeyim ama Marco ve tayfanın geri kalanını herhangi bir handikapları yokken de gördük. Bu adamların çapları Wb'ye uygun değil. Kaldı ki bebe hallerini sen düşün. BM'nin çöpleriyle değil KK seviyesiyle kıyasla hangi insan bu adamların bebe hallerini o seviyeye yeterli görürdü? Oden olmasa çok büyük katliam olacağı bence bariz. KK tayfası da iki adamdan ibaretmiş bence bu bölüm sadece onu gördük. O yüzden abartmamak lazım.
Zaten bizde Prime Ray = bebe Marco demiyoruz, diğerleri ile kıyaslıyoruz, siz WB tayfası çöp vesaire diyordunuz, Prime halleri Roger tayfasını yenecek güçte olduğunu gördük, bebe halleri bunu yapıyorsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık