Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Roger'in aşırı çocuk ruhlu olması garibime gitti. Halbuki ben onu biraz daha ağır başlı biri gibi bekliyordum. Hastalığı olmasa, sırf zevk için bile Dünya Hükümeti'ne savaş açabilirmiş gibi geliyor. Hasta olması iyi olmuş. Ama ne yazık ki diğer bir çocuk ruhlu olan Luffy açacak savaşı.

Roger da kılıç ustası mı şimdi?:D O zaman WB niye sayılmıyor.:D
Wb ye sormuşlar. Iki tane ayni ünvan bir kisiye verilmez. Sana yakisan 2 tane var. Seç birini.

Dunyanin en güçlü adamı mi? Yoksa dünyanın en iyi kilic ustasi mi? O da en güçlü adami yeter bana demiş. Kılıç olayini çoluk çocuğa verin demiş

Şu flashbackteki eşleştirmeler ve dövüşlerle şu bölüme kadar çizdiği her şeyi çöpe atıyor???

Şaka gibi.

Koskoca Rayleigh'i, Gaban'ı ve diğer koca koca adamları o tayfa nasıl karşılıyor? Oda cidden sıvıyor.
Ray güçlü çıkmadı pek, hayal kırıklığı.

Mihawkın erteleme sebebi Vista değil. Sengokunun planı orada devreye giriyor ve smoka tashigi falan da alanı terk ediyorlar. Çünkü Akainu magma yağdırmaya başlıyor. O yüzden dövüşü erteliyor.
Öyle bir sebep olmasa daha kötü olurdu Vista > mihawk derdik. Olay Mihawk'ın Vista'ya karşı dövüşü bitirebilmek için izin talep etmek istemesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık