Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer ciddi dövüş olmadıysa sonrasında dostluk bozulacak ve ölümüne dövüş olacak bence.

Şu an muhtemelen Roger herşeyin sesini duyma gücüne sahip değil.Bana öyle geldi.Beyazsakalı yendiyse o duyma gücünü elde ettikten sonra yendi diye düşünüyorum.Ondan öncesinde tamamen eşitlermiş yani.

Üye silindi 1004

Birisi detaylı bir reboot konusu açmalı.
- Jozu ve Marco orada Ace'in derdinde. Savaştalar. Buggy'yi de 30 yıldır görmüyorlardır büyük ihtimalle. Dikkatlerini bile çekmemiştir. Normal.
- Shanks'la Marco da uzun yıllardır hiç birbirlerini görmemiş olabilirler. Tamamen yabancı gibi de davranmıyorlar zaten. Adam şaka yollu tayfasına davet bile etti gemiye çıkar çıkmaz.
-WB'nin tavrında bir sıkıntı yok. Nasıl bir tavır içinde olmalı yahu. WB'nin muhabbeti esasen Roger'la ve kısmen de Ray'le. "Shanks sen de benim oğlum sayılırsın, buyur ne diyecektin?" mi demeliydi.
Reboot, reboottur. Bunlar normalde Beyazsakal’ın karşısına çıktıklarında ergendi. Şimdiyse bebeler. Adam bariz sıfırladı bir çok konuyu flashbackle beraber. Bu kadar kolaya kaçması can sıktı. Keşke Beyazsakal kazansaydı fakat daha oturaklı bir hikaye anlatsaydı.

Üye silindi 1004

Eğer ciddi dövüş olmadıysa sonrasında dostluk bozulacak ve ölümüne dövüş olacak bence.

Şu an muhtemelen Roger herşeyin sesini duyma gücüne sahip değil.Bana öyle geldi.Beyazsakalı yendiyse o duyma gücünü elde ettikten sonra yendi diye düşünüyorum.Ondan öncesinde tamamen eşitlermiş yani.
Yara mevzusu önemli. Bu bölüm detaylıca bakmak lazım. Beyazsakal yara almadıysa devamı gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık