Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Umarım vsyi ileride göreceğimiz şeylerin gizemi kaçmasın diye çizmemiştir.Aksi takdirde sövmekte haklı olacağız.Bu nedir arkadaş bir tane kılıç çarpışması çizip duruyor karakterlere Luffy'nin dövüşü olmayınca.Çizme daha iyi.Kaido vs Mom aynısını yaptı şimdi de Roger vs Wb.

Ya dövüşü tam olarak göster yada hiç çizme.Çocuk kandırır gibi tek bir çarpışma verip geçiyor sonra da 3 gün - 5 gün laga luga yapıyor.Valla cidden sıkıldım resmen okuyanla dalga geçiyor.

Zamanında op karşısında forumun eziklediği Naruto'lar Bleach'ler Toriko'lar böyle bir saçmalığa imza atmıyorlardı.İlla ana karakter olması şart değil dövüşü veriyorlardı büyük bölümünü.3 gün dövüştüler hepsini mi versin de işin bahanesi değil.Başını gösterir ortasını gösterir sonuna geçer.Her şekilde buna imkan var.Her hamleyi göstermek zorunda değil ama kesitler vermesi lazım.
Hikaye çizmeye geldiğinde en boktan şeyi bile uzata uzata anlatıyor. En gereksiz detayları bile çizip, işliyor. Foxy'nin geçmişini 2 bölüm uzun uzun çizer. Yarın bir gün Fuji vs Akainu olsa bi yumruk vs kılıç çizer sonra gene 2 gün fena kapıştılar kanka xdd diye geçer gider. :D

Cidden aklımızla dalga geçiyor ve okuyucuya saygısızlık yapıyor.

Dövüşleri çok çizmediği için nasıl çizeceğini bilmiyor. Buna eminim zaten. Güç dengesini de tam oturtamadığını da biliyor. Çizdiği her dövüşün bir sürü fiyaskosu var.

Eminim ki şu dakikadan itibaren her dövüşü çizse ve sürekli dövüş çizse en kötü güç dengesine sahip seri bu seri olur. Toparlayamaz.

Hikaye çizmeye geldiğinde en boktan şeyi bile uzata uzata anlatıyor. En gereksiz detayları bile çizip, işliyor. Foxy'nin geçmişini 2 bölüm uzun uzun çizer. Yarın bir gün Fuji vs Akainu olsa bi yumruk vs kılıç çizer sonra gene 2 gün fena kapıştılar kanka xdd diye geçer gider. :D

Cidden aklımızla dalga geçiyor ve okuyucuya saygısızlık yapıyor.

Dövüşleri çok çizmediği için nasıl çizeceğini bilmiyor. Buna eminim zaten. Güç dengesini de tam oturtamadığını da biliyor. Çizdiği her dövüşün bir sürü fiyaskosu var.

Eminim ki şu dakikadan itibaren her dövüşü çizse ve sürekli dövüş çizse en kötü güç dengesine sahip seri bu seri olur. Toparlayamaz.
Yani dragonball ile yarışmayacağım aksiyonda kaybederim falan demişsin iyi de shonen seri sadece hikaye anlatmakta olmamalı.Yani hiç mantıklı değil.Fma dahil ben shonenlerde böyle şey görmedim sırf hikaye işleyim gerisini salla modu görmedim yani.

Ya diğerleri yanlış yapıyor yada Oda bu işte bir gariplik var.

Yani dragonball ile yarışmayacağım aksiyonda kaybederim falan demişsin iyi de shonen seri sadece hikaye anlatmakta olmamalı.Yani hiç mantıklı değil.Fma dahil ben shonenlerde böyle şey görmedim sırf hikaye işleyim gerisini salla modu görmedim yani.

Ya diğerleri yanlış yapıyor yada Oda bu işte bir gariplik var.
Anlamadığım şey şu. Tamam çizmesin dövüşleri. Sorun değil.

Dediğin gibi. Fuji ile Akainu bi çarpışsın. Sonrasında 1-2 kare çizsene? Fuji magmaya meyvesiyle ne yapacak görelim. Akainu kılıçla gelen ve hızlı karakterlere karşı nasıl bir taktik izliyor görelim. Şu oldu oldu dediği dövüşlere dediğin gibi 2 kare eklese daha çok şey öğrenecektik.

2 amiral nasıl dövüşüyor 1000 bölümlük seride hayal edebilen yok. :D 2 yonkou nasıl dövüşüyor hayal edebilen yok. :D Çünkü hiç bir şey göstermedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık