Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haftalarca okurlarına böyle görkemli adamların yer aldığı bir flashback serisi okuttuktan sonra bakalım sıradaki arc düşmanı olan Kaido'yu nasıl şişirecek Oda. Alışılmadık şeyler göreceğiz bence.
Luffy ile dövüşecek olması itibar açısından yeterlidir... Vakti geldiğinde ben yenildim ama sorun kime yenildim, korsanlar kralına yenildim, diyecek. Hatta yeri gelecek diyecek ki, ona korsanlar kralı olma ilhamını ben verdim. Bunu neye dayanarak söyleyecek peki? Sorduğu soru var ya, ne kralı olacaksın, o işte.

Ne güzel fan olur lan benden. sakifşşsalfas

Bu arada WB ve Roger eşit olduğu ve o seviyede başka biri olmadığından dolayı, Roger ölünce WB en güçlü adam ilan edildi. Roger varken en güçlü ünvanını bu ikisi birbirine yenilmediği için belirleyemezsin. Birisi ölünce otomatikmen diğeri en güçlü ünvanını aldı. Shiki o yüzden ortalık sana kaldı dedi. Yani Roger öldükten sonra WB'nin en güçlü adam ilan edilmesinin sebebi Rogerdan güçsüz olması değil. Tam tersine Rogerla eşit olmasından dolayı 2 kral olarak zirvedelermiş.
+1

Roger'ın, WB ile denk olmasının imkanı yok. Sebebi şu bu adam Garp ile Xebec in tayfayi patlattığı zaman WB de oradaydı. WB hemen hemen Roger ile aynı yaşlarda diyebiliriz herhalde. Belki 5 yaş fark vardır aralarinda.

Roger seri de cidden bambaşka bir seviye.
Oldu ki sıralama yapacak olsak Roger = Garp > Wb diye sıralama yapılabilir. Ben böyle düşünüyorum.

Ama o Xebec olayından sonra WB kendini bariz çok geliştirmiş.

Olabilir. Her şey mümkün. Toki geleceğe gidiyor. Brook ölürken hayata dönüyor her şey mümkün. Bu arada shanks gorosei ile bir korsan hakkında konuşmuştu. O da mı teach'di acaba?
Brook un meyva bildiğin buglu bir meyva.
Brook un bedeni yok edilse bile o meyva ondan çıkmıyor. Ve ruh olarak dolasiyor. İlginç bir meyva

Roger'ın, WB ile denk olmasının imkanı yok. Sebebi şu bu adam Garp ile Xebec in tayfayi patlattığı zaman WB de oradaydı. WB hemen hemen Roger ile aynı yaşlarda diyebiliriz herhalde. Belki 5 yaş fark vardır aralarinda.

Roger seri de cidden bambaşka bir seviye.
Oldu ki sıralama yapacak olsak Roger = Garp > Wb diye sıralama yapılabilir. Ben böyle düşünüyorum.

Ama o Xebec olayından sonra WB kendini bariz çok geliştirmiş.
Aynen moruk son çıkan mangayı çöpe attık seni dinliyoruz anlat:artiz:

Güzel detaylar var bölümde.

— Roger Oden’i isterken tayfası kabul etmiyor. Wb’de ise durum tam tersiydi kendisi istemiyordu ama tayfası hemen kabul etmişti.

— Rayleigh ve Gaban iyi anlaşırken bizde Sanji ve Zoro anlaşamıyor.

—Teach hiç uyumazken bizim Luffy her fırsatta uykuya dalıyor.

Odaya sövdük nihayet aklını başına aldı ama adam bizim tayfa hariç vs çizmeyi sevmiyor. Şu dövüşü biraz daha detaylandırsa yahu 3 gün 3 gece savaştılar sadece bir fotoğraf var elimizde malzeme var neden mükellef bir sofra hazırlamaz.
Parti kısmını yine çiz demi hani aksiyonseverlerde var yani...

Kılıçlar tokuşur gök yarılır, sonra çay kahve dedim lan bana inat kılıçları bile tokuşturmadı alacağın olsun Oda...
Adadan kaçan hayvanları görünce Roger seviye ultra dedim WB ile 3 gun 3 gece savaşmış sonuç beraberlik burdan şu sonuç çıkar.Roger =Wb diyenlere, senaryo Odacii böyle istedi derim. Sakazuki=Kuzan mı 10 gün savaştılar sanuçta Sakanın kazanması gerekirdi ve kazandı.
Eģer bir kazanan olması gerekseydi Rogerin kazanma ihtimali en az %51 net. Ama Oda: Hayır, siz kardeşsiniz dedi, üç gün sürdü.Sonra party zamanı...

Wb'nin, Odenin ayrılırkenki ifadesini ve Rogere ailemden birini nasıl istersin diyerek yeri (rogerle dövüşürken bile deprem yapmamış adamı kalırdı yoksa )çatlatması görünce, Kaidoyu nasıl sağ bıraktığını çözemedim.Yoksa Kaidoyla beş gün savaşıp yenişemediler mi ve o yarayı Kaidodan mı aldı neden olmasın olur olur yaz bir kenara...
Kaido ölmüyor, 3. amiral yemek yemiyor, Bb uyumuyor ( hadi ikisinde meyve var tiçte ne var daha bebe, yoksam onlarda mı doğuştan böyleler neler oluyor )

Rogerin, Rayleigh ve Gaban'a çekilin iyi adamlarımı kaybetmek istemiyorum yoksa Oden sizi telef edecek mi demek istedi. Öyle anladım ben aceba raysanı fazla mı abarttık. Oden mi fazla yoksa...

Rogerin Odeni istemesi ponelerle bir ilgisinin olduğunu, Roger fb'de çıktığı hafta söylemistim. Ama Odenin bu dili bildiğini tahmin etmeliydik sonuçta bunlar wanoda yapıldı ve yazıldı.Şifreli bir dilin kullanılması, bunu sadece birkaç kişinin bilmesi mantıklı Odenin hem okuması hemde yazması süpriz oldu.

Roger ne dedide arkadaşların ağızcazları açık kaldı wb bırak bu boş işleri dedi. Tahmin ettiğimiz sey mi yoksa ne ne Oda ağzın .... yesin....nedir adamların suratını sansürledin yetmedi mi... gizem saplantısı nomi mi yedin...
Roger boşuna kapanmadı yere Oden olmasaydı Roger kitabeleri okuyup amacına ulaşamayacaktı bunu bildiğinden samimi bir şekilde Allahin emriyle istedi babasindan baba gözü yaşlı, yüreği yanık gitme diyemedi, yanaklarından süzülen yaşları görmesinler diye arkası döndü, bohçasını da verdi aç kalmasın deyu...
Bu Oden fb sinde çok op spoili var demiştim. Kozuki Oden efsane olacak demiştim ama ne kadar ileri gider oda, kalan maceranın ne kadarını gösterir ??? yoksa kestirmeden mi gidecek ( gitmese kanser olur -giderse op bitmeye yakın diyebiliriz-)
Rogerin kılıç kullanması normal, Garp'ın çıplak elle dövüşmesi anormal...
Kılıç muhabbeti çorbaya döndü çorbayı severim ama hergün yersem midem bulanır...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 26)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık