Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 966: Roger ve Beyazbıyık

Bölüm nasıldı?

• Muazzam

Kullanılan: 188 64.2%
  • Harika

Kullanılan: 27 9.2%
  • Epik

Kullanılan: 78 26.6%

• Kullanılan toplam oy
    293
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach badassliğini konuşturup tam bir villain havasıyla bakmış düşman saflarına. Shanks’a nasıl yara verdiğini aşırı derecede merak ediyorum. Buggy-sama ne derecede bir travma geçirdi de bu hale geldi acaba.

Amiral denince herkesin aklına eski üçlünün seviyesi geliyor ama amiral=denizcilerin zirveleri ve bu da Garp gibi bir adam olursa gider Xebec de patlatır yonkou da. Ama güncel amirallerin geniş alanlı saldırı güçleri her zaman öne çıkıyor sanki. O yüzden teke tek bir mücadelede amiral ayarı olabilecek bir adam bu tarz bir yıkım gücüne sahip değilse yine amiralden düşük kalacaktır.

Oden teke tekte bir amirali tutar ve hatta zarar bile verebilir ama gördüğümüz kadarıyla yıkım gücü eski üçlü veya Fujitora ayarında değil kesinlikle.

Bölüm tek kelime ile şaheser .Hikaye anlatımı çizimler çok iyi ,Roger vs Wb'yi çok göstermesine takılmadım okadar çünkü kalan kısımlar muhteşem.Toei şu flashbackleri güzel yapsın yeterli benim için.
Toei bu fbden 5 bölüm çıkarır. Zirve bölümünden de bir 5 bölüm. Sonra tam soğuruz animeden. Bence hiç beklentiye girme.

Wb acaba neden çocuk yapmamış? Bm de benzer olarak aile istiyor 150 tane çocuğu var. Bu kadar çok babalık duygusu olan ailesine düşkün olan adamın çocuğu yok ama Rogerın var... Gerçi oda Ace ama neyse. :( İlginç...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 22)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık