Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümden bazı notlar:

- Beyazbıyık adı fidyeciye çıkmasın diye Oden'i istemiyor. Aynı zamanda onun kontrol edilemeyecek bir adam olduğunu düşünüyor.
- Toki aslen Wanolu değil, Wano'ya gitmeye çalışan birisi. Orada yabancı olduğu anlaşılmasın diye öyle giyinmiş.
- Roger, Oden'i sırf Wano'dan çıkmış biri olduğu için tanımak istiyor. En azından ben öyle anladım.

Bölümden bazı notlar:

- Beyazbıyık adı fidyeciye çıkmasın diye Oden'i istemiyor. Aynı zamanda onun kontrol edilemeyecek bir adam olduğunu düşünüyor.
- Toki aslen Wanolu değil, Wano'ya gitmeye çalışan birisi. Orada yabancı olduğu anlaşılmasın diye öyle giyinmiş.
- Roger, Oden'i sırf Wano'dan çıkmış biri olduğu için tanımak istiyor. En azından ben öyle anladım.
Güzel bilgiler.

Roger için Great Pirate yazıyor. Başka korsanın bu tarzda bir ön ismi olduğunu görmüş müydük merak ettim.

Bölümden bazı notlar:

Kahreden haber geldi. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık