Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 964 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O itaat etmeyecek adam 3 gün 3 gece beni tayfasına alsın diye WB'nin kapısında yatıyor, farkındasın değil mi? Yani Oden olsan bile bir şeyleri başarmak için karakterinden ödün verebiliyorsun.;)

Valla WB'nin kendi sözleri. Eski tayfamdan biliyorum diyor. Artık zamanında neler olduysa.:ehe:
Karakterinden ödün mü veriyor? Oden'in karakteri başından beri böyle gösteriliyor. Bilmem farkında mısın? :D O yüzden biz de başından beri Oden tayfaya katılsa da diğerlerinden farklıdır diyoruz. Bu bölümde de farkını bizzat WB söylüyor. Neyse, tartışacak bir şey kalmadı benim açımdan.

Koskoca Oden Wb karşısında salya sümük oldu.
Yani tayfaya katılmak istersin ama yalvarmazsın be kardeşim:/
Zoro en azından dik bir duruşla katıldı tayfaya.
Oden açısından WB sadece dışarı çıkma bileti.:D Oden WB'yi kullanmış. WB de durumu çakozlamış. Katılmak istediği tayfa değil, zaten o tipte bir adam emrime uymaz diyor. Buradan WB'deki iktidar sorununu da görüyoruz. WB'nin meğerse istediği şey çocuk değilmiş , emri altına girecek yeni yetmeler imiş. Roger burada farkını gösteriyor. Altına Rayleigh gibi birini almış.

Günün kazananları: Luffy, Roger, Oden
Günün kaybedenleri: WB, Zoro

:(

Karakterin ödün mü veriyor? Oden'in karakteri başından beri böyle gösteriliyor. Bilmem farkında mısın? :D O yüzden biz de başından beri Oden tayfaya katılsa da diğerlerinden farklıdır diyoruz. Bu bölümde de farkını bizzat WB söylüyor. Neyse, tartışacak bir şey kalmadı benim açımdan.
Başından beri itaatsiz olan adam WB'nin tayfasına girmek için onun dediklerini yapıp, onun istediği şekilde davranıyor. Hani bunları nasıl görmezden geliyorsun şaşırıyorum. Adam iki bölümdür WB'ye yalvarıyor, siz hala müttefik deyin.:oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık